Zabaľte tento rok pod stromček HUDBU


2130   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Zabaľte tento rok pod stromček HUDBU

Chceli by ste darovať svojim blízkym netradičný darček? Ponúkame DARČEKový poukaz Slovenskej filharmónie.

Darujte im návštevu koncertu v prekrásnej bratislavskej Redute. Slovenská filharmónia ponúka svojim návštevníkom široké spektrum hudobných podujatí do júna nasledujúceho roka. Na výber sú symfonické a vokálno-inštrumentálne koncerty v Koncertnej sieni SF, koncerty pre deti, teenagerov, komorné koncerty – recitály popredných interpretov a vystúpenia komorných zoskupení, koncerty súborov interpretujúcich hudbu na dobových nástrojoch. Vo vybrané nedeľné popoludnia srdečne pozývame na organové koncerty, či koncerty legendárneho Slovenského komorného orchestra. Po boku našich telies – orchestra Slovenská filharmónia a Slovenského filharmonického zboru sa aj v tejto sezóne vystrieda množstvo popredných domácich a zahraničných dirigentov a sólistov.

Neviete sa rozhodnúť čo vybrať?

Preto sme pre vás opäť pripravili DARČEKový poukaz v hodnote 20,- EUR. Môžete ho zakúpiť a využiť do konca prebiehajúcej 70. koncertnej sezóny Slovenskej filharmónie. Každý poukaz má originálne číslo a je platný jednorazovo.

DARČEKový poukaz zakúpite v Pokladnici Slovenskej filharmónie, Reduta, Nám. Eugena Suchoňa 1, Bratislava, otvorená Po: 9.00-14.00, Ut – Pia: 13.00 – 19.00.

www.filharmonia.sk