Zámocký Jazzyk na Hlohovskom zámku


4359   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Zámocký Jazzyk

Zámok Hlohovec pozýva šiesteho júla všetkých milovníkov dobrého jazzu na skvelé podujatie – Zámocký Jazzyk.

Nádvorie Hlohovského zámku v meste Hlohovec sa 6. júla 2019 stane dejiskom sólového projektu Zámocký Jazzyk. V rámci neho vystúpi zakladateľ projektu Michal Bugala, známy slovenský gitarista, ktorého repertoár tvorí originálna tvorba.

Zámocký Jazzyk

V rámci podujatia spolupracuje so slovenskou špičkou a hudobnými esami ako sú Martin Valihora, Eugen Vizváry, Juraj Griglák a významnými zahraničnými umelcami. V Bugalovom projekte sa objavujú aj zaujímaví hostia, jedným z nich bude slovenská top jazz-soulová speváčka Anita Soul a popredný český trubkár Miroslav Hloucal.

Zámocký Jazzyk

Vstupenky na podujatie sú v predaji v sieti Maxiticket a v Informačnom centre v Hlohovci.

Neprehliadnite: Jedinečné letné výstavy v Galérii Jána Koniarka v Trnave

Michal Bugala založil koncom roka 2008 vlastnú formáciu pod názvom Michal Bugala Group, ktorá je logickým vyústením jeho kompozičných aktivít ako aj hudobných skúseností z predchádzajúceho pôsobenia na hudobnej scéne v rámci iných formácií a projektov.

Zámocký Jazzyk

Anita Soul vlastným menom Anita Bertóková vyštudovala hudobno-dramatický odbor na konzervatóriu. Miluje R&B a soul a účinkovala ako speváčka v rôznych hudobných programoch. Vydala debutový album Anita Soul, ktorý nahrávala v spolupráci s Jurajom Griglákom a Martinom Valihorom.

www.hlohovec.sk