Reštaurácia s bowlingom Bosco v Trenčíne


2863   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Bosco

 

Reštaurácia s bowlingom s príjemnou atmosférou a priateľským personálom BOSCO RESTAURANT & BOWLING na Hroznovej ulici v časti Zlatovce. Má klimatizované priestory, je nefajčiarska, má wifi free aj bezproblémové parkovanie a ponúka, samozrejme, výborné jedlo.

reštaurácia bowlingom Bosco

V reštaurácii si môžete vychutnať dobré jedlo z jedálneho lístka ako aj denné a víkendové menu, ktoré pre hostí pripravuje šéfkuchár Tomáš Ševčík s kolektívom. Okrem chutného jedla reštaurácia ponúka kvalitné vína od slovenských a zahraničných vinárov a taktiež pivo s dlhoročnou tradíciou Staropramen ako aj kvalitné belgické pivá Hoegaarden a Leffe Bruin. V ponuke je aj kvalitná talianska káva Pellini, bio organické čaje Two Leaves and a Bud a množstvo iných alko aj nealko nápojov, kokteilov a domácich limonád.

reštaurácia bowlingom Bosco

Reštaurácia s bowlingom je tiež známa prípravou súkromných či firemných akcií, rodinných osláv a vydarené sú aj detské párty, pripravované v detskom kútiku reštaurácie.

Odporúčame: Zastavte sa v Café Sládkovič

reštaurácia bowlingom Bosco detský kútik

Súčasťou reštaurácie sú aj dve bowlingové dráhy. Môžete si zašportovať a spríjemniť si pohybom voľné chvíle. V lete je k dispozícii aj terasa a pre deti detské ihrisko.

reštaurácia bowlingom Bosco

www.bosco.sk