Bývanie, keď sa aj obyčajný byt môže zmeniť na luxusnú a originálnu domácnosť


481   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
bývanie v byte, architektúra

Aj keď bývanie v byte má svoje výhody, nedá sa s čistým svedomím povedať, že by k nim patrila aj miera prispôsobivosti a individualizmu. Predsa len, byty už zo svojej podstaty navodzujú dojem akejsi „uniformnosti“.

Priestor nie je prekážkou pre váš individualizmus

Nemusíte však mať veľký priestor, ktorý si môžete navrhnúť podľa svojho gusta (ako v prípade stavby rodinného domu), aby ste získali domácnosť, ktorá bude pôsobiť jedinečným a luxusným dojmom. Veď si zoberte napríklad izby v luxusných 5 hviezdičkových hoteloch. Aj tie menšie často vyzerajú priam dokonale bez ohľadu na rozmery.

Umožnite rozlet svojej fantázii

Ako však zhmotniť svoje predstavy o dokonalom bývaní do reálnej podoby v „tuctovom“ byte? Dôležité je dôkladné plánovanie, aby ste jednotlivé prvky v byte dokázali zladiť tak, že vytvoria ucelený a luxusne pôsobiaci celok. Ako to však docieliť ak na interiérový dizajn skrátka nemáte „vlohy“? Je to jednoduché, najmite si profesionálne interiérové štúdio, ktorému zveríte budúci dizajn svojho bytu.

Neprehliadnite:

vintage štýl
Zamilovali ste si vintage štýl?
Takto môže zútulniť aj vaše bývanie a vniesť do príbytku neopakovateľné čaro!

Prečo zveriť zariadenie bytu profesionálom?

Výhodou luxusného návrhu interiéru od profesionálov je to, že sa oboznámia s vašimi predstavami a následne im dajú takú podobu, aby bol výsledný dojem z vášho bytu presne taký, aký si predstavujete. Pretože predstavy sú jedna vec, no vo výsledku nemusia vždy dosiahnuť to, čo ste nimi zamýšľali. Keď si dáte vypracovať návrh vášho interiéru, ešte pred investíciou do samotného zariadenia zistíte, či všetko vytvára potrebnú súhru a kde sú potenciálne chyby, ktorých odstránenie „v realite“ by bolo nákladné. Návrh je možné upraviť jednoducho, a tak dokážete v predstihu „vychytať muchy“.

Bývanie, keď výsledný pocit bude úžasný…

Samozrejme, mať interiér navrhnutý na mieru je aj o dosiahnutí absolútne jedinečného a originálneho dizajnu. Pretože návrhom to len začína a keď ho schválite, nasleduje výroba zariadenia na mieru. Vo vašom byte tak budú prvky, ktoré nikto iný nemá. (FU)

Foto: Robert Herhold / Stock.adobe.com