ELÁN je legenda a prvá exkluzívna publikácia o najúspešnejšej česko-slovenskej hudobnej skupine


451   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:

ELÁN a fanúšikovia sa dočkali! Toto je príbeh najúspešnejšej česko-slovenskej legendy a prvá exkluzívna publikácia o skupine. Ide o unikátne spracovanie obálky v koži s kovovými nitmi. Nájdete to, čo inde nenájdete jedinečné fotografie, materiály a informácie. Kniha je v luxusnom komplete aj s ďalšími darčekmi.

Ako vyzerá exkluzívny komplet?


Od začiatku až doteraz…

Knihu napísala novinárka Marcela Titzlová, ktorá bola pri nejednom z osudových okamihov skupiny. „Po prvý raz som sa stretla s Elánom na diaľku, keď ma ako novinárskeho eléva môj otec Stanislav Titzl, šéfredaktor časopisu Melodie, v roku 1980 učil korektorské značky. Náhodou si na to vybral článok o súťaži Bratislavská lýra, ktorý sa zoširoka rozpisoval o prekvapujúcom úspechu mladej nádejnej skupiny Elán. Prvý koncert Elánu, o ktorom som písala niekoľko rokov nato, si dobre pamätám, pretože pri poslednom prídavku We are the Champions mi okamžite naskočila husia koža. Nasledovala celá séria rozhovorov s Elánom.“

ELÁN

Nazrieme do zákulisia

S Elánistami vyjdete na malé javiská aj veľké pódiá. Pozriete sa do veľkolepej newyorskej Carnegie Hall, v ktorej Elán očaril fanúšikov z USA i Kanady. A zastavíte sa na monštruóznej stotisícovej Letnej, aby ste prežili úspechy a slávu Elánu na vlastnej koži.

ELÁN

Unikátne spracovanie knihy:

  • Kniha tlačená 5 farbami v kombinácii s parciálnym lakom
  • Knižný blok je šitý bavlnenou niťou a spevnený koženým čiernym kapitálikom.
  • Každý výtlačok je ručne viazaný v kníhviazačskej dielni Richard Mayer v Esslingene v čiernej koži s kovovými detailmi.
  • Šedá lacetka so šírkou 10 mm ukončená čiernou kožou.
  • Každý výtlačok je ručne číslovaný kaligrafom.


Neprehliadnite:

Hra na milovanie 2
Mysteriózna historická detektívka Hrobár a dievčina z obdobia, keď sa rodila moderná kriminalistika


Ku knihe ELÁN dostanete:

Základom kompletu ELÁN je samozrejme unikátna kniha, ktorá približuje príbeh legendárnej skupiny. K tomu však dostanete ďalšie darčeky.

Vstupenka VIP Experience

Exkluzívna vstupenka pre 1 osobu v hodnote 399 € + voucher pre druhú osobu so zľavou 50%. Samostatný vchod bez čakania. Privítanie s malým občerstvením a sektom. Miesto priamo pod pódiom. Možnosť vyjsť von a vrátiť na svoje vyhradené miesto. Koncert sa uskutoční 27.9.2024 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu (Tipos aréna) v Bratislave.

DVD  ELÁN v O2 Aréne

60-minútový záznam veľkolepého koncertu z pražskej O2 Arény, ktorý sa uskutočnil 20.decembra 2018. Týmto koncertom ukončila skupina svoje turné ELÁN 50.
Na tomto DVD si tak môžete koncert pozrieť vôbec po prvý raz. Je to špeciálna, nepredajná edícia vytvorená exkluzívne pre túto knihu.

ELÁN

Texty piesní: Boris Filan

Básne špičkového textára, ktoré zhudobnila skupina Elán. Výber tých najlepších piesní, celkovo 50 textov ako Zaľúbil sa chlapec, Aj keď bez peňazí, Nie sme zlí, Kaskadér bez peňazí, Stužková, či Kráľovná bielych tenisiek.
Boris Filan: „Pesnička je ako náboj – text je guľka, hudba pušný prach. A spevák je pištoľ.“

Exkluzívny komplet ELÁN nájdete iba na: www.LuxusnaKniznica.sk a oabjednať si ho môžete už teraz TU!

Aktuálne knižné tipy pre vás pravidelne vyberá Milan Buno, knižný publicista

Medzititulky: redakcia
Knižné hity a bestsellery nájdete na: www.bux.sk