Galéria Andrej Smolák prináša výstavu Štyri ročné obdobia – Jeseň 2019


4445   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Andrej Smolak

V meste Snina sa uskutoční 15. októbra o 17. hodine v Galérii Andrej Smolák na námestí vernisáž výstavy Štyri ročné obdobia – JESEŇ 2019, na ktorej je predstavené Slovensko v tvorbe zahraničných umelcov z 8 krajín. Výstava bude prístupná do polovice novembra 2019.

Andrej Smolak, Snina

Akad. mal. Andrej Smolak, známy výtvarník a galerista, sa už vyše štvrťstoročie venuje okrem svojej autorskej tvorby aj organizovaniu výstav domácich i zahraničných autorov. Vo svojich galériách v Bratislave a Snine usporiadal už množstvo zaujímavých výstav. Organizuje tiež medzinárodné stretnutia a plenéry súčasných výtvarníkov a tiež výstavy s medzinárodným zastúpením umelcov.

Neprehliadnite: HELLO! Andy Warhol…

Práve teraz v priestoroch Galérie Andrej Smolák v Snine otvára výstavu Štyri ročné obdobia – JESEŇ 2019. Ma nej návštevníci môžu obdivovať diela umelcov z Gruzínska, Kirgizska, Moldavska, Poľska, Ruska, Slovenska, Tatarska a Ukrajiny, ktoré prevažne vznikli na Slovensku. Výstava bude otvorená do 15. novembra 2019.

Andrej Smolak, štyri ročné obdobia – jeseň

Andrej Smolák v Snine založil a vedie aj súkromnú základnú umeleckú školu. Organizuje kurzy kreslenia a maľovania i tvorivé pobyty domácich a zahraničných študentov umenia a výtvarníkov.

www.galeriaas.sk