Leto je tu a s ním aj praktické tipy do domácnosti. Určite prídu vhod a osviežia telo i dušu!


2838   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Bytový dizajn, tipy na leto deDoma

Aj vy hľadáte letné tipy do domácnosti a spôsoby, ako slnečné lúče v bytoch či domoch eliminovať? Slnko síce patrí k letu a všetci sa z neho tešíme, no doma v našej oáze pokoja si od ostrého slniečka chceme a potrebujeme aj oddýchnuť. Po prehriatych dňoch všetci oceníme príjemný chládok. Riešenie poznáme – zatemňovacie závesy deDoma.

Skroťte ostré letné slniečko so zatemňovacími závesmi deDoma. Vďaka nim získate doma pohodlie aj v dňoch najväčších horúčav a zabezpečíte si pokojný oddych i spánok. Závesy fungujú vďaka špeciálnemu materiálu aj ako tepelná izolácia. Okrem toho sú závesy značky deDoma aj elegantným dekoračným prvkom, ktorý môžete ľahko farebne zladiť so zvyškom interiéru. Je jedno, či ide o obývačku, spálňu alebo detskú izbu; variabilnosť farieb, vzorov a štruktúr ponúka nekonečné možnosti.
Rôzne farby a rozmery: od 23,90 €

bytový dizajn deDoma

Praktické závesy deDoma výborne tlmia horúce slnečné lúče

Neprehliadnite:
Kraj vody, kde nájdete slovenské pamukkale a mŕtve more.
Aj taký je Tekov – región veľkých letných prekvapení!

Hurá k vode!

Všetci sme netrpezlivo čakali na letné horúce slnečné dni a relax pri jazere, v bazéne na záhrade či na chalupe alebo kúsok ďalej pri vysnívanom mori. Všade, kde sa plánujete čľapkať, potrebujete osušky. Kvalitnú osušku spoznáte tak, že je príjemná na dotyk, dobre absorbuje vodu a ľahko sa udržiava hebká a mäkká. Keď vyjdete z vody, nie je nič príjemnejšie, ako zabaliť sa do voňavej mäkučkej osušky. O trochu menej príjemné je, keď túto osušku vybalíte po návrate domov z tašky. S bambusovými osuškami deDoma sa nemusíte báť zatuchnutia. Rýchlo schnú a bambusové vlákna majú prirodzené antibakteriálne vlastnosti, ktoré nepodporujú tvorbu mikroskopických plesní.

Bytový dizajn tipy na leto deDoma

Užitočbé a praktické tipy na leto deDoma

Preto sú tieto osušky odporúčané aj ľuďom s alergickými ťažkosťami. Sú stále mäkké, a tak nedráždia kožu, ktorá je po kúpaní obzvlášť citlivá. Veselé plážové osušky s pestrými vzormi si rozumejú so slnečnými lúčmi a podporia vašu dobrú náladu pri vode. Vyberte jednu sebe a druhú rovno kamarátke ako darček, pri mori sa zídu… Určite to ocení. Na e-shope deDoma.sk nájdete aj ďalšie letné tipy do domácnosti. Napríklad froté osušky a uteráky zo 100 % bavlny vo vysokej kvalite.
Plážová bavlnená osuška: 19,90 € 

Viac na:
www.dedoma.sk alebo FB deDoma