Najlepšie sprchové gély ako námet na praktický a obľúbený vianočný darček


365   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
sprchové gély

Sprchové gély. Častý a praktický darček na Vianoce. Kritériá pre výber kvalitného sprchového gélu by mali byť v prvom rade založené na type vašej pokožky. Existujú univerzálne produkty, ktoré môže používať každý, existujú aj špeciálne, napríklad prípravky na mastnú, problematickú, suchú či citlivú pleť.

Rozdelenie gélov na typy podľa pleti je veľmi pohodlné, pretože umožňuje vyhnúť sa chybám pri ich výbere. Ďalším výberovým kritériom je okrem očistenia organizmu od nečistôt aj sprievodný účinok prípravku. Existujú nasledujúce druhy:

  • hydratačné;
  • antibakteriálne;
  • výživné;
  • tonizačné.

Pri výbere uprednostnite to, čo je dôležitejšie. Napríklad, ak máte suchý typ pleti, mali by ste hľadať hydratačné gély. Antibakteriálne sprchové gély sú skvelé pre problematickú pleť.

Mali by ste venovať svoju pozornosť aj značke. Navyše ázijská kozmetika je teraz na vzostupe a pre zábavu môžete vyskúšať niečo z kórejskej či japonskej produkcie a zároveň porovnať s ukrajinskými výrobkami.

Hodnotenie najlepších sprchových gélov za rok 2023

Palmolive Gourmet SPA Čokoládový závoj

Ak máte záujem o lacné gély, venujte svoju pozornosť krémovému gélu Palmolive Gourmet Spa Chocolate Veil. Pri pohľade na obal „Čokoládového závoja“ začínate pociťovať prebúdzanie hladu. Lahodné kúsky čokolády sú priam lákavé. Keď otvoríte fľašu, máte pocit, že oblak roztopených čokoládových tónov je doslova hypnotizujúci. Pre tých, ktorí majú chuť na sladké, bude vôňa opojným potešením. Konzistencia a farba Palmolive Gourmet sú spojené s mliečnym kakaom Nesquik. Peniace vlastnosti sú vynikajúce. Podľa kupujúcich výrobok nesťahuje telo, ale naopak má ľahký zvlhčujúci účinok.

Rituals Foaming Shower Gel The Ritual of Mehr Hĺbková výživa a hydratácia

Ďalším hitom je krémový gél Rituals Foaming Shower Gel The Ritual of Mehr „Hlboká výživa a hydratácia“. Výrobca použil jemné čistiace prísady, takže výrobok neobsahuje sírany. Funkčnosť je zameraná na poskytovanie dvoch činnosti: výživy a hydratácie súčasne. Konzistencia je veľmi hustá a mnohí kupujúci si ju spájajú s krémom. Vôňa je vzdušná a jemná, s nevtieravým sladkým tónom. Vďaka svojej krémovej textúre gél https://makeup.sk/brand/314783/ sa dobre rozotiera po tele. Počas používania sa objaví dobrá pena, ktorá pomáha dôkladne vyčistiť pokožku. Po umytí cítite príjemný pocit čistoty a sviežosti.

Neprehliadnite:

relax LAUFEN

Doprajte si relax a nabite sa potrebnou energiou. Ako si vytvoriť domácu sprchovú oázu?


Le Petit Marseillais Jahoda z Provensálska

Medzi dámskymi gélmi je obľúbený Le Petit Marseillais „Strawberry of Provence“. Letná aróma bobúľ môže poskytnúť vzrušujúcu relaxáciu. Výrobca zdôrazňuje, že zloženie jeho produktov je prírodné a neobsahuje chemické zložky. Prešli všetkými potrebnými dermatologickými testami a výrobok by nemal spôsobovať alergie. Jemná textúra sa ľahko zmyje z tela a zanecháva za sebou dráždivú jahodovú vôňu.

Parfumované sprchové gély The body s extraktom z čerešňových kvetov

Ak máte záujem o ázijskú kozmetiku, odporúčame vyskúšať parfumovaný sprchový gél The body s extraktom z čerešňových kvetov. Produkt vyrobený v Kórei sa predáva v 500 ml fľaši. Najlepší sprchvý gél je vybavený pohodlným dávkovačom. Konzistencia s perleťovým odtieňom. Vôňa je jemná, no výrazná. Zdá sa, že neďaleko je rozkvitnutá čerešňa a vietor zľahka rozprašuje jej nádhernú vôňu. Zloženie je organické a má priaznivý vplyv na dermis. Produkt sa dobre pení, oplachuje sa bez akýchkoľvek sťažností a zanecháva na tele nádhernú, beztiažovú arómu.

sprchové gély

Sprchové gély Weleda Citrus

Gél značky Weleda Citrus je skutočným potešením pre milovníkov citrusov. Výrobok je potvrdený európskymi certifikátmi. Bojovníci za prírodné produkty sa nemusia obávať zloženia, keďže neobsahuje žiadne konzervanty, farbivá ani syntetické arómy. Povzbudzujúca citrónová vôňa je dosiahnutá pomocou citrónového esenciálneho oleja. Výrobok obsahuje aj sezamový olej. Konzistencia je nezvyčajná, keďže je hustá a nepriehľadná. Penivosť je nízka a textúra sa pri kontakte s vodou stáva mliečnou. Po použití sa pokožka stáva nezvyčajne elastickou a sviežou.

Palmolive Men efekt kúpeľa

Medzi cenovo výhodnou pánskou ošetrujúcou kozmetikou sa výborne prejavil Palmolive Men’s bath effect. Produkt je 2 v 1, to znamená šampónový gél v jednej fľaštičke. Samotný výrobok je priehľadný a má mierne viskóznu konzistenciu. Pení sa a dobre sa rozotiera po tele. Môžete pocítiť jemný peelingový efekt. (WP)

Foto: pixabay