Pizza Ristorante Margherita Pomodori VEGAN a mini Piccolissima Pepperoni a nový chuťový zážitok!


571   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Chuťový zážitok, Taliansko a pizza

Pizza Ristorante Margherita Pomodori VEGAN je bezpochyby nový chuťový zážitok! Viete, ako vyjadrujú temperamentní Taliani takýto moment? Asi takto: “Buon cibo. Buon vino. Buon amici.” Známe príslovie hovorí o tom, že všetko, čo potrebujeme k šťastnému životu je: dobré jedlo, dobré vínko a dobrí priatelia. Preto si doprajte aj vy výnimočný zážitok a prekvapte svoje chuťové poháriky lahodnými pizzovými novinkami, ktoré vyčarujú atmosféru pravej talianskej reštaurácie kdesi na brehu mora priamo u vás doma…

Každoročne pribúda ľudí, ktorí skúšajú rastlinné alternatívy a snažia sa žiť udržateľne s ohľadom na planétu. Podľa štatistík tvoria flexitariáni(*) až 90 % tejto skupiny. Preto spoločnosť Dr. Oetker neustále inovuje a vylepšuje svoje výrobky, ktoré tak majú reflektovať nové trendy a novovzniknuté požiadavky spotrebiteľov. Nie je tomu inak ani pri najobľúbenejšej značke hlbokozmrazených pízz – Ristorante

Gurmánsky zážitok aj pre vegánov

Čerstvý závan do rodiny Ristorante prináša prvá certifikovaná V-Label vegánska pizza Ristorante Margherita Pomodori VEGAN, ktorá uspokojí potreby všetkých, ktorí si chcú odľahčiť svoju stravu. Inšpirujte sa aj vy chuťou Talianska a doprajte si lahodné spojenie tenkého chrumkavého cesta s jemne nepravidelnými okrajmi, šťavnatých cherry paradajok, vegánskej alternatívy syra a voňavej bazalky na paradajkovom základe. Pamätajte si, ideálny pár môžete vytvoriť nielen s partnerom, ale aj s vašou obľúbenou pizzou Ristorante.

Chuťový zážitok Pizza Ristorante

Malé radosti, ktoré si vás získajú 

Pizza Ristorante Piccolissima Pepperoni je zárukou úspechu pre všetky rodinné či kamarátske stretnutia v pravej talianskej atmosfére. Zažite dokonalú symfóniu chutí vďaka deviatim lahodným kúskom mini pizze na tenkom chrumkavom ceste s bohatým paradajkovým základom. Chuť pizze je dotvorená syrom mozzarella a nadrobno nakrájanou salámou Pepperoni s originálnou dlhoročnou receptúrou. Jej základ tvorí kvalitné bravčové mäso dochutené cesnakom, cibuľou, paprikou a čiernym korením, čo zaručuje dokonalú harmóniu chutí. Vyskúšajte a dajte do pozoru svoje chuťové poháriky! 

Neprehliadnite:

vaječné bielky Dr. Oetker
Dr. Oetker ponúka vaječné bielky ako novinku!
Vďaka nej je príprava snehových receptov jednoduchšia

Dokonalé rande z pohodlia domova 

Chcete si s partnerom užiť romantický večer alebo si len chcete dopriať chvíľku pre seba? Pripravte si  vašu obľúbenú pizzu Ristorante, urobte si pohodlie a vychutnajte si ju napríklad v kombinácii s dobrým filmom alebo seriálom inšpirovaným atmosférou Talianska. 

Chuťový zážitok Talianska pizza Ristorante

„Prázdniny v Ríme“, „Jedz, modli sa, miluj“, „Láska v Toskánsku“, „Listy pre Júliu“, alebo romantický seriál „Od nuly“ či „Spomienky na Taliansko“. Ktorý film bude vaším dnešným favoritom? 

A kde si pizzu Ristorante kúpite a koľko stojí?

Pizze s pravou chuťou Talianska, plné kvalitných surovín, na ktorých si pochutnáte s celou vašou rodinou, partnerom či najbližšími, môžete nájsť v mraziarenských boxoch vo všetkých väčších hypermarketoch. 

Chuťový zážitok

Odporúčaná maloobchodná cena Dr. Oetker Pizza Ristorante Margherita Pomodori VEGAN 340 g: 5,49 €

VĆhuťové zážitky Pizza Ristorante

Odporúčaná maloobchodná cena Dr. Oetker Pizza Ristorante Piccolissima Pepperoni 216g: 3,79€

Viac informácií o svete Pizze Ristorante nájdete na TU.  

(*) Flexitariánstvo (alebo inak aj polovičné vegetariánstvo) je spôsob stravovania, pri ktorom flexitarián eliminuje konzumáciu mäsa na minimum.

Prajeme Vám množstvo zábavy v kuchyni, krásne chvíle s rodinou a dobrú chuť!

Dr. Oetker

 

 

 

Dr. Oetker ponúka informácie a skvelé receptové inšpirácie na: www.oetker.sk

Ilustračné úvodné foto: V. Klempa, archív redakcie