ABONENTKA na KLASIKU sa v Slovenskej filharmónii oplatí. Bohatá koncertná sezóna sľubuje zážitky


1947   -   2
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Slovenská filharmónia, Abonentky na klasiku

ABONENTKA na KLASIKU sa v Slovenskej filharmónii stala vstupenkou do hudobného raja. Naša popredná kultúrna hudobná inštitúcia prichádza každú jeseň s bohatou ponukou nových hudobných zážitkov. V septembri odštartuje svoju 74. koncertnú sezónu, ktorá potrvá do júna 2023. Pripravené sú koncerty v interpretácii našich telies – orchestra Slovenská filharmónia, Slovenského filharmonického zboru a Slovenského komorného orchestra. Okrem týchto našich materských telies privítame počas nadchádzajúcich desiatich mesiacov mnoho domácich a zahraničných hosťujúcich umelcov – sólistov, dirigentov či komorných zoskupení. Program je lákavý, stačí si vybrať.

Aj túto koncertnú sezónu sú pripravené symfonické a vokálno-inštrumentálne koncerty v Koncertnej sieni Slovenskej filharmónie. Nebudú chýbať populárne koncerty pre dospelých, deti a teenagerov, organizované koncerty pre škôlkárov a školákov. Vo vybrané nedeľné popoludnia môžete navštíviť organové koncerty a koncerty Slovenského komorného orchestra, v utorky v Malej sále koncerty komorných zoskupení alebo klavírne recitály. V ponuke nechýbajú sviatočné koncerty – vianočné, silvestrovské, novoročný a mimoriadne obľúbené melódie filmovej hudby.

Abonentky na klasiku, Slovenska filharmónia, hudobné slávnosti

Zvýhodnené vstupy s abonentkou

Koncerty sú tematicky zoradené v jednotlivých cykloch, na ktoré si môžete zakúpiť finančne zvýhodnenú ABONENTKU a stať sa ABONENTOM SLOVENSKEJ FILHARMÓNIE. Pri zakúpení abonentky si Vami vybranú sériu koncertov vyberiete a zakúpite prednostne, ešte pred začiatkom predaja vstupeniek na jednotlivé koncerty. Pokiaľ vás neosloví žiaden z našich pripravených koncertných cyklov a radi by ste získali zľavu na sériu vami vybraných koncertov, môžete si zostaviť svoju vlastnú ABONENTKU na mieru – výber päť a viac koncertov, kde získate tiež zvýhodnenie.

Neprehliadnite:

Slovenská filharmónia

Slovenská filharmónia otvára novú koncertnú sezónu.
Neváhajte, abonentka na klasiku je už v predaji

ABONENTKA na KLASIKU. Aké sú jej výhody?

  • získate výraznú finančnú zľavu pri jej zakúpení
  • vyberáte si miesto na celú sezónu už pred jej začiatkom a máte tak možnosť vlastného výberu najlepších miest v Koncertnej sieni Slovenskej filharmónie alebo v Malej sále Slovenskej filharmónie
  • vaše miesto vám ostáva rezervované do nadchádzajúcej koncertnej sezóny
  • jediným nákupom získate vstupenky na všetky koncerty daného koncertného cyklu
  • abonenti kombinovaných cyklov AD, BE získavajú po predložení abonentky 20% zľavu zo štandardnej ceny vstupeniek na koncerty z iných abonentných cyklov
  • ABONENTKA je prenosná
  • celosezónny bulletin na 74. sezónu 2022/2023 dostanete zadarmo
  • v novej 74. sezóne získate k vybraným cyklom viaceré bonusy – prémiový koncert navyše a risografiku bratislavskej Reduty mladej výtvarníčky Kristíny Slezákovej.

Abonentky na klasiku, SF

Od 25. augusta si môžu prednostne zakúpiť ABONENTKY naši stáli návštevníci, abonenti z minulej koncertnej sezóny 2021/2022. Prednostný predaj potrvá do piatka 23. septembra.

Od pondelka  26. septembra do piatka 7. októbra 2022 bude nasledovať voľný predaj ABONENTIEK pre všetkých záujemcov.

Viac informácií na: www.filharmonia.sk