Tri kľúče pre Katarínu

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Tri kľúče pre Katarínu

Poznávacie výlety s rodinou za pamiatkami niekedy potrebujú impulz. Projekt Tri kľúče pre Katarínu budú pre záujemcov práve takou inšpiráciou. Nabáda, aby sme už od 6. apríla 2019 postupne navštívili zrúcaniny hradov Beckov, Čachtice a Plavecký hrad a sľubuje tajomstvo, zábavu i príjemný zážitok. Všetky tri sú situované v krásnej krajine.

Tri kľúče pre Katarínu

Tri kľúče pre Katarínu

Neprehliadnite: Hrad Beckov – dominanta Považia

Tri kľúče pre Katarínu

Krajská organizácia cestovného ruchu Trenčín región sa v spolupráci s Bratislava Region Tourism stala partnerom projektu “Tri kľúče pre Katarínu”, ktorý bude realizovaný v letnej sezóne 2019 na hradoch Beckov, Čachtice a Plavecký hrad. Tieto monumenty spája spoločná história, ktorá bude verejnosti priblížená zábavnou formou prostredníctvom hry. Jej cieľom bude navštíviť všetky tri hradné zrúcaniny.

Tri kľúče pre Katarínu

Prvé podujatie projektu sa uskutoční na hrade Beckov v sobotu 6. apríla 2019 v čase od 11. hodiny a na hrade v Čachticiach 7. apríla. Atraktívnym spôsobom odštartuje celý projekt. Súčasťou podujatia bude lákavý program a predstavenie suvenírovej bankovky Beckova a Čachtíc, spojené s dražbou prvej serie bankoviek.

www.trencinregion.sk
www.gob.sk