Chcete sa cítiť komfortne a byť pritom šik? Módne pánske rifle na sezónu zima 2021/2022 sú riešením


2447   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
rifle, džínsy, lexikom.sk

Rifle, džínsy, džíny,… Fenomén módy minulej, súčasnej a nepochybne i tej budúcej. Čoraz častejšie práca na diaľku prispela k tomu, že džínsy sa dostali na dno šatníka a z pohodlných mäkkých teplákov sa stali každodenné nohavice. Ísť von za priateľmi, byť aktívny v meste alebo doplniť smart casual outfit si však vyžaduje aspoň jedny módne džínsy. Oplatí sa ich mať vo svojom šatníku, pretože vďaka svojej univerzálnosti stále kraľujú medzi najobľúbenejším oblečením.

Módne pánske džínsy – vyberte si pohodlie

Aké džínsy by ste si mali vybrať, aby ste dobre vyzerali, no zároveň sa cítili pohodlne? Nižšie nájdete tipy, na čo si dať pri kúpe pozor. A ak hľadáte džínsy za zvýhodnené ceny, pozrite si ponuku Ozonee. Už neexistujú žiadne kompromisy: oblečenie – najmä každodenné oblečenie – musí byť pohodlné. To ovplyvnilo obľubu širších strihov, rezignáciu na slim typ oblečenia a trend oversize oblečenia. Voľnejší strih si v prípade džínsov nachádza svojho obdivovateľa a je jasnou voľbou pre tých, ktorí sa už nechcú cítiť obmedzovaní v pohybe. Džínsy sa musia prispôsobiť životnému štýlu a širšie nohy sú prvým krokom k cieľu!

Pohodlné nosenie

Okrem strihu si treba dať pozor aj na materiál. Džínsy sú zvyčajne vyrobené z bavlnenej tkaniny. Hustá väzba a vysoká gramáž spôsobujú, že látka je tuhá a ťažko sa pohybuje v odevoch vyrobených z takejto džínsoviny. Problém sa dá vyriešiť pridaním elastanu – vďaka nemu sa vlákna stanú pružnými, lepšie sa prispôsobia telu a látka nie je taká tuhá. Zaujímavé je, že vďaka elastanu sú aj slim fit džínsy mimoriadne pohodlné. Čím vyššie je jeho percento v zložení, tým lepšie sedí na postave. Už 3 – 6% robí materiál oveľa príjemnejším na nosenie. Vďaka tomu nemusíte hľadať kompromis medzi obľúbeným strihom a pohodlím.

Neprehliadnite:

zdravý životný štýl

Ak chcete zdravo žiť, sledujte si svoj jedálniček aj pohyb. Odvďačí sa vám trávenie aj postava!

Pánske rifle 2021/22

Tohtoročným kolekciám dominujú strihy, ktoré v posledných mesiacoch nestrácajú na obľube. Jogger džínsy sa vyznačujú širšími nohami, ktoré môžu mať v spodnej časti lem. Sú tiež vybavené množstvom veľkých vreciek, čo pripomína vojenský štýl. Priestranné vrecká dodávajú džínsom charakter a zároveň z nich robia mimoriadne funkčnú voľbu. Obľúbené sú aj modely s odreninami a továrensky vyrobenými dierami. Sú ideálne pre styling s rockovým pazúrom. Aktuálne kolekcie na jeseň a zimu 2021/22 sú bohaté aj na farby. Odtiene modrej, šedej a čiernej budú najuniverzálnejšie, ale tí, ktorí hľadajú netriviálne riešenia, sa môžu s istotou rozhodnúť pre iné farebné možnosti. Fungovať budú odtiene béžovej, červenej, zelenej a dokonca aj bielej a fialovej.