Plánujete niečo výnimočné? Ponúkame niekoľko leteckých tipov počas jesenných prázdnin


2544   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Letecke tipy počas jesenných prázdnin

Školákov a študentov čakajú v dňoch 30. a 31. októbra, jesenné prázdniny. Spolu s dňom pracovného pokoja 1. novembra a dvoma dňami víkendu budú mať až 5 dní voľna. Rozmýšľate, kam sa vybrať počas prázdnin a predĺženého víkendu napríklad letecky? Prinášame niekoľko tipov na krátkodobé dovolenky s odletom z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave.

V popoludňajších hodinách v utorok 29. októbra je niekoľko liniek z Bratislavy do zaujímavých destinácií, napríklad do gréckych Atén, Manchesteru, Moskvy, egyptskej Hurghady, ale aj do Paríža, Londýna či Ríma.

Letecke tipy počas jesenných prázdnin

V prvý deň jesenných prázdnin (30. októbra) sú z Bratislavy v pláne odlety do Moskvy, Londýna (Stansted), Bruselu (Charleroi), Dublinu, Milána, Dubaja, Skopje, Sofie a Kyjeva (Žuljany).

Od štvrtka 31. októbra bude možné opäť využiť pravidelnú leteckú linku do Eilatu v Izraeli, ktorú dopravca Ryanair prevádzkuje vždy len v zimnom letovom poriadku. Navyše sa bude tento rok lietať na novootvorené letisko Ramon.

Neprehliadnite: 15 najčastejších chýb Slovákov pred odletom na dovolenku

Letecke tipy počas jesenných prázdnin

Novinkou, ktorá pribudne počas prázdninového víkendu, je nová linka do Odesy na Ukrajine pri Čiernom mori, ktorú otvorí od 3. novembra Wizz Air s frekvenciou 2 x týždenne. Pridá tak do svojej siete liniek z Bratislavy už tretiu linku na Ukrajinu (popri letoch do Kyjeva a Ľvova). Celkovo tak bude prevádzkovať spolu 6 pravidelných liniek – okrem uvedených tiež lety do Skopje, Sofie, Londýna – Lutonu a späť.

Počas piatich jesenných prázdninových dní (30. 10. – 3. 11.) je z Bratislavy naplánovaných spolu 159 letov, z toho 80 odletov a 79 príletov. Ak ste si vybrali, prajeme vám šťastný let!

www.bts.aero