Po stopách duchov a strašidiel. Halloweenský zážitok na zámku Schloss Hof u susedov v Rakúsku.


4535   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Halloweenová slávnosť na zámku Schloss Hof

V rakúskom zámockom areáli Schloss Hof si opäť môžete 31. októbra vychutnať tú pravú halloweenovskú zábavu pre celú rodinu. Špeciálny tematický program malých i veľkých návštevníkov doslova uchváti a príjemne spestrí strašidelné jesenné dni…

Halloweenová slávnosť na zámku Schloss Hof

V zámockom komplexe Schloss Hof vládne aj túto jeseň tajomná atmosféra. Čarodejnice, upíri a strašidlá sa túlajú po zámku a starajú sa o výnimočné zážitky plné zimomriavok pre celú rodinu. Počas špeciálnej prehliadky v slovenčine na vás čakajú strašidelné prekvapenia. Deti sa môžu tešiť na gašparka, maľovanie na tvár či na tvorivé dielničky so strašidielkami a hľadaním duchov v sprievode slovenského lektora.

Halloweenová slávnosť na zámku Schloss Hof

Ďalšie strašidelné mátanie bude už 31. októbra! Všetci odvážni mladí i skôr narodení sa môžu od 14. hodiny tešiť na lov duchov v Detskom a rodinnom svete. Kto bude chcieť, môže sa dať strašidelne namaľovať, bude príležitosť modelovať strašidielka a upiecť halloweenské pečivo. Na záver sa deti môžu v sprievode slovenského lektora vybrať po stopách duchov.

Halloweenová slávnosť na zámku Schloss Hof

Neprehliadnite: Noc duchov, tekvíc a strašidiel

Zámok Niederweiden

Strašidelnú návštevu zámku Schloss Hof si môžete spojiť aj s návštevou zámku Niederweiden, ktorý je od Schloss Hofu vzdialený iba 3 km. Je to skvost Moravského poľa s francúzskym šarmom (otvorený do 17. novembra). Na Moravskom poli by ste si mohli pozrieť aj lovecký zámok princa Eugena Savojského. Vyznačuje sa eleganciou architektonického riešenia, „hravou“ rokokovou záhradou i interaktívnou mimoriadnou výstavou, na ktorej sú popisné texty aj v slovenčine.

www.schlosshof.at