Noc v korunách stromov

Share:
Noc v korunách stromov

 

Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice sa pýši od roku 2017 novou, jedinečnou atrakciou. Môžete tam stráviť noc v objatí prírody a to priamo v korunách stromov.

Domček na strome, tzv. Treehouse, je ďalšou z možností ubytovania v Trenčianskych Tepliciach vhodnou pre rodiny s deťmi, ktoré chcú zažiť dobrodružstvo v lese, ako aj pre páry túžiace po romantickej noci strávenej na nezvyčajnom mieste. Domček stojí na troch pevných bukoch a je situovaný v lese v blízkosti kúpeľného parku.

Noc v korunách stromov

Táto forma ubytovania je jedinečná v celom regióne. Domček je vkusne a útulne zariadený a ponúka prenocovanie až 4 osobám. Nachádza sa v ňom jedna manželská a jedna poschodová posteľ. Okrem komfortného vybavenia dom ponúka aj priestrannú terasu s dreveným sedením a samostatné sociálne zariadenie. Výnimočné je aj podávanie raňajok. Návštevník si ich nájde v piknikovom koši, ktorý si pomocou lana vytiahne na terasu. Obsah košíka tvoria predovšetkým potraviny od lokálnych výrobcov.

Noc v korunách stromov

Sezóna prevádzky domčeka je oficiálne stanovená od 1. mája do 31. októbra, ale podľa slov prevádzkovateľa, všetko závisí od počasia.

“Veľmi ma teší, že náš kraj nezaostáva v nových trendoch a môže sa tak pochváliť u nás nevšednou atrakciou. Aj vďaka takýmto nápadom je jedno z našich najkrajších kúpeľných miest ešte o niečo atraktívnejšie,” podotkla pri otvorení domčeka výkonná riaditeľka KOCR Trenčín región Eva Frývaldská.

Foto: www.treehouse.sk

Share: