Veľké prázdninové dobrodružstvo. Ako prežiť noc v lese a to priamo v korunách stromov?

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Noc v korunách stromov

 

Určite si ešte pamätáte prázdninové zážitky zo svojho detstva, keď ste sa preháňali po kopcoch, lúkach, či pri rieke. Takéto zážitky v dnešnej dobe chýbajú školákom, no nielen im. Všetky romantické duše túžia stráviť noc v objatí prírody. Jeden výnimočný a atraktívny tip ako na to, vám ponúkame. V známom kúpeľnom meste Trenčianske Teplice môžete prežiť takúto noc priamo v korunách stromov.

Domček na strome, tzv. treehouse, je ďalšou z možností ubytovania v Trenčianskych Tepliciach vhodnou pre rodiny s deťmi, ktoré chcú zažiť dobrodružstvo v lese, ako aj pre páry túžiace po romantickej noci strávenej na nezvyčajnom mieste. Domček stojí na troch pevných bukoch a je situovaný v lese v blízkosti kúpeľného parku.

Noc v korunách stromov

Táto forma ubytovania je jedinečná nielen v celom regióne Trenčianskeho kraja. Domček je vkusne a útulne zariadený a ponúka prenocovanie až 4 osobám. Nachádza sa v ňom jedna manželská a jedna poschodová posteľ. Okrem komfortného vybavenia dom ponúka aj priestrannú terasu s dreveným sedením a samostatné sociálne zariadenie. Výnimočné je aj podávanie raňajok. Návštevník si ich nájde v piknikovom koši, ktorý si pomocou lana vytiahne na terasu. Obsah košíka tvoria predovšetkým potraviny od lokálnych výrobcov.

Noc vonku

Sezóna prevádzky domčeka je oficiálne stanovená od 1. mája do 31. októbra, ale podľa slov prevádzkovateľa, všetko závisí od počasia.

Noc v korunách stromov

“Veľmi ma teší, že náš kraj nezaostáva v nových trendoch a môže sa tak pochváliť u nás nevšednou atrakciou. Aj vďaka takýmto nápadom je jedno z našich najkrajších kúpeľných miest ešte o niečo atraktívnejšie,” podotkla pri otvorení domčeka výkonná riaditeľka KOCR Trenčín región Eva Frývaldská.

Noc v korunách stromov

Foto: www.treehouse.sk