Sign in / Join

Zaži dokonalé ukončenie sezóny v Park SNOW Donovaly


5679   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Park SNOW Donovaly

Rozmýšľaš, ako štýlovo ukončiť tohtoročnú zimnú sezónu? Príď si posledné kúsky zimy vychutnať do Park SNOW Donovaly, kde na teba okrem kvalitnej jarnej lyžovačky čaká aj kopa ďalšej zábavy!

Park SNOW Donovaly už dlhodobo patrí medzi najobľúbenejšie lyžiarske strediská a svojou kvalitou, vybavením a akciami pre celú rodinu vyhovie skutočne každému. Zároveň je to jedno z posledných lyžiarskych stredísk, kde si ešte môžete užiť kvalitne upravený jarný sneh. Napriek vysokým denným teplotám sú stále v prevádzke najhlavnejšie zjazdovky a lanovky. Keďže hlavná zimná sezóna už dávno prešla, ubytovanie v hoteloch a chatách hneď pri zjazdovkách sa dá získať za zlomok bežnej ceny. Okrem kvalitnej lyžovačky si Park SNOW na záver sezóny pripravil niekoľko akcií, ktoré sa oplatí zažiť…

Freeride, turistika, ale aj živá hudba

Park SNOW Donovaly

Park SNOW Donovaly

Víkend 23. – 24. 3. 2019 v Park SNOW sa bude niesť v duchu freeride-u. Riders park na Donovaloch patrí medzi najvychýrenejšie freeride parky na Slovensku, a práve on bude hostiť akciu Hippin N Chillin. Na nej si prídu na svoje všetci milovníci snowboardingu, pripravené budú mnohé prekážky, kvalitná hudba, grilovanie, no čo je hlavné, tá pravá atmosféra. Komu freeride príliš nevonia, prípadne si od neho chce na chvíľku oddýchnuť, sa môže 23.3. zúčastniť tradičného výstupu na Zvolen, ktorý organizuje Klub slovenských turistov. Nuda nebude ani večer, v sobotu 23. marca totiž v hoteli Galileo Donovaly zažiari hudobné vystúpenie Funk you tour. O zábavu a nové zážitky je tak postarané!

Park SNOW Donovaly

Pozrite si: PARK SNOW Donovaly novinky sezóny 2018/2019

Bonusy pre lyžiarov a snowboardistov

Park SNOW Donovaly, Mobilná Aplikácia

Park SNOW má pre svojich zákazníkov pripravených hneď niekoľko výhod, ktoré sa oplatí využiť. Prvou je vlastná mobilná aplikácia, v ktorej sa dajú nájsť všetky aktuálne informácie o Park SNOW – aktuálne počasie, informácie o premávke lyžiarskych zariadení, kamerové pohľady, cenník, kalendár akcií a mnohé ďalšie. Povinná aplikácia pre každého, kto na Donovaloch trávi nejaký čas. Druhou zaujímavou službou je Skiline – lyžiarske štatistiky, ktoré sú dostupné pre každého zákazníka úplne zadarmo. Na konci každého dňa Skiline poskytne presné štatistiky o najazdených výškových metroch, kilometroch a počte jázd na lanovkách a vlekoch.

Tak nečakaj, rýchlo si zarezervuj nejaký hotel alebo chatu, zbaľ si lyžiarsku výstroj a príď si užiť posledný poriadny víkend sezóny do Parku SNOW Donovaly!

Kontakty
PARK SNOW Donovaly
Tel.: +421 48/419 98 81
E-mail: info@parksnow.sk
www.parksnow.sk

Infocentrum Donovaly
info@infodonovaly.sk

PARK SNOW Donovaly