Objavte skvelé služby historického hotela v Kežmarku – Boutique Hotel Hviezdoslav

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Boutique Hotel Hviezdoslav

Boutique Hotel Hviezdoslav ++++ sa nachádza pod Vysokými Tatrami v centre historického mesta Kežmarok, ktoré leží na križovatke 3 národných parkov TANAP, PIENAP a Slovenský raj. Hotel tvoria štyri historické budovy zo 17. stor.

Boutique Hotel Hviezdoslav

 

V zrekonštruovaných mestských objektoch sa veľmi citlivo snúbi história so súčasnosťou. Nesie meno najväčšieho slovenského básnika P. O. Hviezdoslava, ktorý počas štúdia na slávnom Kežmarskom lýceu v jednom z domov žil.

Boutique Hotel Hviezdoslav

Boutique Hotel Hviezdoslav

je členom Asociácie Historických Hotelov Slovenska a víťazom kategórie „Hostiteľ roka“ v ankete Asociácie Historických hotelov Európy za rok 2016. Hosťom ponúka rodinnú a srdečnú atmosféru, vysoký štandard ubytovania a gastronómie ako aj príjemné a štýlové zázemie pre konferencie, firemné podujatia a rôzne spoločenské akcie.

Hviezdoslav

Bude vás zaujímať: Krištáľová krása

Okrem toho organizuje hudobné a literárne akcie a veľký dôraz kladie na špičkovú gastronómiu, pri ktorej čerpá z miestnych tradícii i zahraničných receptúr, ktoré obmieňa v tematických celkoch. Pri adventnej ponuke nechýba perník, tradičná netradičná ryba či jedlá doplnené jedlým kvietkom.

Boutique Hotel Hviezdoslav

 

wellness centrum Harmónia

Wellness Centrum Harmónia

Súčasťou hotela je aj malé wellness centrum Harmónia.
Vitajte v malom hoteli s veľkým srdcom!

www.hotelhviezdoslav.sk
GPS: 49.137364, 20.431506, 49.1372333,20.429284,17