Podporte správne trávenie svojho psa. Váš miláčik sa vám zavďačí a lásku opätuje


2285   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
trávenie psa, lexikon.sk

Na správne trávenie psa musí každý majiteľ štvrnohého miláčika myslieť. Veď ako každý člen rodiny, aj náš milovaný kamarát si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť. Presne takú, aká sa mu môže od nás dostať. To platí hneď dvojnásobne pri psoch, za ktorých rozhodujete – ako ich páni – iba vy. Dajte si pri výbere stravy pre ne záležať. Slovenský výrobca Panakei ponúka široké spektrum tých najlepších granúl pre vašich štvornohých miláčikov a môžete si vybrať pre rôzne rasy, veľkosti a vek psov.

Psia strava na každý deň

Všetky tieto psie granule sú komplexnou zložkou stravy. Preto ich nemusíte po určitom období psovi vymieňať a môžete mu ich zaradiť do jedálnička na dlhodobej báze. Pri výbere granúl je rozdiel nielen v rase psa, ale aj jeho veku, prípadne kilogramoch, preto dbajte aj na tieto faktory, keď vyberáte nové granule. Kvalitné najlepšie granule pre psov Panakei neobsahujú žiadne konzervačné látky, žiadne pridané umelé farbivá, lepok, ani dochucovadlá.

Na veku a veľkosti psa záleží

Pri naturálnych granulách Panakei si môžete byť istí ich kvalitným zložením a určite nimi budete dávať svojmu psovi to najlepšie, čo môžete. Vyberajte podľa veľkosti svojho psa, prípadne ak máte doma šteňa, tak zvoľte granule pre šteniatka. Ich tráviaca sústava ešte totiž nie je taká vyvinutá ako u dospelého psa. Tieto granule sú svojim zložením prispôsobené práve pre ne.

Neprehliadnite:

pes je láska

Pes je láska. Kniha o tom, prečo nás psy tak milujú…a my ich!

Správne rozhodnutia

Zvolením správnych granúl budujete svojmu psovi obranyschopnosť a pomáhate mu s vývojom tráviacej sústavy, čím mu následne aj uľahčíte spracovávanie stravy, t.j. trávenie psa.

Všetky Panakei granule obsahujú kvalitné zdroje živočíšnych bielkovín, tým pádom viete, že svojmu psovi dávate to najlepšie, čo trh ponúka a nezaťažujete tak jeho tráviaci systém. Ten by v opačnom prípade pri nekvalitnej strave mohol naozaj trpieť. Okrem nepríjemného zápachu, ktorý môže namáhaná tráviaca sústava spôsobovať, tak pes aj trpí a môžu sa u neho preukázať ako zápcha, tak aj príliš časté vyprázdňovanie.

Zdroj obrázku: Olha Solodenko / Shutterstock.com