Poznáte cestu ako ušetriť? Odpoveďou je projekt Kaufino – akčné letáky a zľavy na jednom mieste


2748   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Kaufino, lexikon.sk

Výhodné nákupy sú doslova na programe dňa a zaujímajú vari každého. Kaufino je internetový projekt, ktorý pravidelne zhromažďuje a aktualizuje letáky, akcie a zľavy všetkých veľkých obchodných reťazcov. Nech už vás zaujíma čokoľvek, hoci aj taký tovar každodennej spotreby, ako napríklad maslo v akcii.

V aktuálnych akčných letákoch Kaufino nájdete všetko na jednom mieste. Práve pestrá a dostupná ponuka akčných letákov ešte viac uľahčuje ich používateľom uskutočniť požadovaný nákup. Základným prvkom efektivity portálu Kaufino je určite možnosť vyhľadávania výhodných ponúk, akcií a zliav a ich využívanie pri vašom pravidelnom nákupe. Vyhľadávanie teda môže byť oveľa jednoduchšie a efektívnejšie z časového hľadiska, no samozrejmosťou je aj istota toho, že nájdete výhodné ponuky. Ak zháňate napr. maslo v akcii, Kaufino garantuje, že nebudete mať žiadny problém.

Ako zľavy fungujú…

Zľavy počas nákupu môžete využiť najmä v obchodoch, ktoré navštevujete najčastejšie, vďaka čomu si dokážete kúpiť svoje obľúbené výrobky v ideálnom čase za skvelé ceny. Na portáli Kaufino si môžete vybrať obchod, ktorého ponuka vás zaujíma, a potom si z pohodlia domova môžete prezrieť aktuálny akčný leták. Sú tu sústredené všetky akciové letáky vašich obľúbených obchodov vždy plné zliav na produkty všetkých kategórií; od potravín (napr. maslo v akcii) až po oblečenie a každodenné potreby pre domácnosť. Navyše sú všetky letáky Kaufino naozaj prehľadne usporiadané na jednom mieste a váš budúci potenciálny nákup môžete efektívne naplánovať vďaka niekoľkým kliknutiam.

Neprehliadnite:

enviro, SPNZ, lexikon.skSlovenské plynárenstvo ozelenieva, začalo s produkciou biometánu.
Cesta pre zelené Slovensko

Nákupy na portáli Kaufino – už teraz a akcie vás neminú

Ak už máte vybrané výhodné produkty na portáli Kaufino, mali by ste začať s plánovaním zoznamu svojho nákupu. Vydávať sa zakaždým na nákup len s približnou predstavou o svojich potrebách sa nemusí vždy oplatiť. Človek má prirodzenú tendenciu kúpiť nielen všetko potrebné, ak na to nezabudne, ale aj všetko lákavé, na čom práve spočinie jeho zrak. Zoznam pre váš nákup si môžete zostaviť v pohodlí domova alebo cestou z práce, pričom môžete využiť aj výhodné ponuky a akčné letáky, ktoré na portáli Kaufino nájdete. Ak patríte k ľuďom, ktorí lístok s nákupným zoznamom okamžite stratia alebo niekde zabudnú, použite niektorú z dostupných mobilných aplikácií. Všetko budete mať priamo v telefóne a nemusíte sa obávať, že by ste zoznam pre váš nákup niekde zabudli.

Dôvera v nový spôsob…

Dôkladne si overte, čo skutočne potrebujete, vypracujte si podrobný nákupný zoznam a potom sa vyberte do obchodu. Získajte presnú predstavu o tom, čo vám v domácnosti chýba, či už je to maslo v akcii a iné základné potraviny, alebo drogéria a potreby pre domácnosť. Systém Kaufino dokáže ušetriť nielen peniaze, ale aj čas a energiu.