Prehľad trhu a obchodné príležitosti v Indonézii – podnikateľské fórum


4107   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
podnikateľské fórum

Veľvyslanectvo Indonézskej republiky v Bratislave a Slovenská obchodná a priemyselná komora Žilina pozývajú na podnikateľské fórum DOING BUSINESS WITH REMARKABLE INDONESIA. Bude sa konať 20. máj 2019 od 9.30 v priestoroch SOPK Žilina, Hálkova 31 v Žiline.

Podnikateľské fórum je jedinečnou príležitosťou pre slovenské podniky a podnikateľov, aby sa oboznámili s informáciami ohľadom obchodovania a investovania v Indonézii, slovensko-indonézskymi obchodnými vzťahmi a zároveň individuálne prekonzultovali akékoľvek otázky súvisiace s obchodovaním s Indonéziou priamo s odborníkmi z tejto krajiny.

Plánovaný program fóra

Po zaregistrovaní účastníkov od 9.30 bude otvorenie a odznejú úvodné príhovory Jána Mišuru, riaditeľa Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory Žilina a hosťa H.E. Adiyatwidi Adiwoso Asmady, veľvyslankyňa Indonézskej republiky v SR. Od 10.20 do 12. hodiny bude nasledovať prehľad trhu a obchodné príležitosti v Indonézii v podaní štyroch indonézskych expertov v tejto oblasti. Potom sa otvorí priestor na individuálne konzultácie – príležitosť klásť otázky k prezentáciám, konzultovať s reprezentantmi EU Indonesia Business Network, EU Desk a zástupcami indonézskej vlády.

Pozrite si: ČESKO-SLOVENSKÉ PODNIKATEĽSKÉ FÓRUM v Žiline

Konkrétne príležitosti pre slovenské podniky v Indonézii

Prezentácie o jednom z najrýchlejšie rastúcich spotrebiteľských trhov v juhovýchodnej Ázii budú s dôrazom na všeobecné trhové podmienky, praktické špecifiká, stratégie prístupu na trh pre jednotlivé krajiny, kľúčové dovozné postupy v takých segmentoch, ako je zdravotníctvo (zdravotnícke pomôcky, farmaceutické prísady, nemocničné zariadenia), potraviny a nápoje (maloobchodné produkty, stroje, prísady, bezpečnosť potravín), výroba / inžinierstvo, informačné a komunikačné technológie (e-zdravie, IoT), Cleantech, doprava a infraštruktúra (prístavy, železnice, letiská, cesty), ako aj možné spôsoby podpory slovenských vývozcov z rôznych odvetví v rámci projektu EÚ.

podnikateľské fórum

Tlmočenie všetkých prezentácií do slovenského jazyka bude zabezpečené. Účasť na podnikateľskom fóre je bezplatná, ale je potrebné sa naň prihlásiť. Prihláška TU.