#spolusmetozvladli a otvárame brány hotelov SOREA! TRIGAN a TITRIS vítajú svojich prvých návštevníkov v Tatrách.

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Spolu sme to zvladli a otvárame brány hotelov SOREA
Reklamy
Spolu to zvladneme Sorea

Slovensko, malá krajina v srdci Európy, poznačená nepríjemnými udalosťami, no stále dostatočne silná na to, aby sme spoločne zvládli neľahké obdobie po pandémii. Vzniknutá situácia si vyžaduje vzájomnú solidaritu. Zomkli sa aj zamestnanci našej hotelovej siete SOREA a po nevyhnutných opatreniach znova otvárame prvé hotely. Našou ambíciou je postarať sa o tie najkrajšie dovolenkové zážitky a výborný pocit z oddychu v lone prírody.

Nezabúdame na bezpečnosť klientov. Naše zodpovedné opatrenia zabezpečili príjemné no zároveň bezpečné prostredie!

Spolu sme to zvladli a otvárame brány hotelov SOREA

Okrem zvýšenej dôkladnej a intenzívnej dezinfekcie priestorov hotelov pomôckami – ako sú napríklad generátor ozónu či germicidný žiarič – pri vstupe do hotela pribudli stojany s dezinfekčnými prostriedkami. Podobne je aj recepcia vybavená ochrannými zábranami a nechýbajú vyznačené bezpečnostné zóny. Naši zamestnanci sa chránia používaním osobných ochranných pomôcok (rúška, hygienické rukavice). Stravovanie v hotelových reštauráciách podlieha prísnym nariadeniam Úradu verejného zdravotníctva SR. Upravený je aj časový horizont pri striedaní hostí v izbách, keď hotelové izby sú k dispozícii až po 24 hodinách po skončení ubytovania posledného klienta.

Neprehliadnite:
Prvá pomoc podnikateľom nezabráni prepúšťaniu v cestovnom ruchu

Uplynulý neštandardný čas sme využili napríklad aj na skrášlenie a oživenie interiérov. Príjemné prekvapenie prichádza z hotela SOREA TRIGAN, kde sa podarilo zmodernizovať niekoľko kúpeľní v izbách a ponúknuť vynovený apartmán tak, že sa každý deň môžete zobúdzať do svojho „kúska lesa“. V hoteli SOREA TITRIS sa zase môžete tešiť na nové detské ihrisko TITRISLAND, ktoré počas teplých letných dní určite ocenia najmä vaše ratolesti.

A práve hotely SOREA TRIGAN na Štrbskom Plese a SOREA TITRIS v Tatranskej Lomnici vítajú svojich návštevníkov ako prví. Vy sa už od júna môžete tešiť na pripravené relaxačné pobyty v klimaticky najčistejších miestach na Slovensku. Týmto však nekončíme, postupne sa chystáme otvárať aj ostatné hotely siete SOREA. Bližšie informácie ohľadom postupného opätovného otvárania ďalších našich hotelov a najnovšie ponuky pobytov v najkrajších lokalitách Slovenska nájdete na našej webovej stránke.

Spolu sme to zvladli a otvárame brány hotelov SOREA

Veríme, že sa naše hotely už čoskoro opäť naplnia radostným smiechom a pocitom spokojnosti. Našou ambíciou je vaša spokojnosť a nové zážitky. Zároveň sa chceme poďakovať za prejavenú dôveru pri zmene termínov pobytov a výbere dovolenky v hoteloch siete SOREA.

Tešíme sa na vašu návštevu!

www.sorea.sk