Start-upy využívajúce virtuálne sídlo sú na trhu životaschopnejšie. Ako sa zaradiť medzi top spoločnosti?


411   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Start-upy

Start-upy a ich úspechy na trhu nie sú zriedkavé. Za každým start-upom stojí sen, ktorý čaká na naplnenie a hoci sa vždy začína od nuly, určite je vhodné odštartovať s dostatočne relevantnými informáciami. Ako  začať od podlahy, no nie celkom na slepo?

Zvoľte si zvučné meno a adresu spoločnosti

Meno spoločnosti a adresa sú prvé veci, ktoré potenciálny zákazník uvidí. Preto si dajte na výbere skutočne záležať. Ak začínate takpovediac od stola, chcete si však už od začiatku zachovať správny pomer medzi prácou a súkromím, zvoľte si už vopred a do obchodného registra zapíšte moderné virtuálne sídlo Bratislava a máte vystarené. Okrem toho, že si tak ochránite čas pre seba, vášmu podnikaniu vytvoríte zvučnú adresu, ktorá bude hovoriť, že ste silný konkurent.

Vytvorte stabilitu

Stabilita je to, čo väčšina zákazníkov v týchto krušných časoch hľadá nielen v živote, ale aj u svojich dodávateľov či poskytovateľov služieb. Preto ak chcete vytvoriť dojem stability, je potrebné tak vystupovať od samého začiatku. Uvedomte si, že každá spoločnosť sa vyvíja, s čím sa často spája sťahovanie z menších priestorov do väčších alebo do lukratívnejšej časti mesta. Pokiaľ sa zákazník po roku vráti do firmy a tá má inú adresu, nepôsobí to na neho stabilným dojmom. Preto si už pri zakladaní spoločnosti zvoľte virtuálne sídlo v Bratislave. Virtuálne sídla zapísané v obchodnom registri sa totiž nemenia ani pri sťahovaní firmy. Stabilita spoločnosti tak bude zabezpečená a vy pritom môžete podnikať z akéhokoľvek miesta na Slovensku.

Neprehliadnite:

alergia na zimu

Alergia na zimu. Zima niektorým spôsobuje nepríjemné problémy a prináša aj nečakané alergie 


Tešte sa zo žiary veľkomiest

Veľké mestá priťahujú nielen obchodníkov a sponzorov, ale sú lákadlom aj pre bežných spotrebiteľov. Na základe prieskumov sa zistilo, že zákazníci, ktorí si mali vybrať obchodného partnera len na základe adresy, uprednostnili tých, ktorí sídlili vo veľkých mestách. Sídlo vo veľkomeste spotrebiteľom ukazuje, že firma má potenciál, pretože sa prepracovala až tam.

Start-upy


Jednajte vždy na úrovni

Mítingy a stretnutia majú vo svete obchodu nezameniteľné miesto. Preto, ak je to čo i len trocha možné, zaistite, aby boli vaše obchodné stretnutia vždy na úrovni. Virtuálne sídla pôsobia nielen ako virtuálna kancelária, ktorá vám pomáha organizovať poštu a zabezpečuje známe sídlo firmy. Disponujú tiež skutočnými kancelárskymi priestormi, ktoré si môžete pre svoje stretnutia zjednať. Profesionálne zariadená mítingová miestnosť vám poslúži lepšie ako obývacia miestnosť v rodinnom dome. Začať si plniť sen o spustení start-upu vám môže priniesť všetko po čom túžite. Nezabudnite však, že za úspechom vždy stojí kopec driny a množstvo stráveného času.
Budujte svoju značku už od začiatku na pevných pilieroch. (FU)

Foto: 1.Lee Yiu Tung/Shutterstock.com, 2.Deemerwha studio/Shutterstock.com