Súťaž o titul Nevesta roka


2837   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Nevesta roka

 

V piatok a sobotu (8. a 9. 2.) sa v bratislavskej Inchebe koná veľtrh vône, krásy a túžob…

Hostí privíta 36. medzinárodný veľtrh kozmetiky INTERBEAUTY. Prináša prehľad produktov a služieb skrášľovania dostupných na slovenskom trhu. Stretávajú sa tu špičkoví odborníci, ktorí svoje zručnosti predvádzajú v exhibičných vystúpeniach a súťažiach. Široká verejnosť navštevuje podujatie s cieľom vyskúšať a odniesť si domov najhorúcejšie kozmetické vychytávky roka, prípadne sa inšpirovať v starostlivosti o seba. V súťažiach si zmerajú sily odborníci v účesovej tvorbe i v dekoratívnej kozmetike. Súťažiť budú nielen známi odborníci, ale svoje znalosti si overia aj študenti spomínaného zamerania. Na výstavisku nebudú chýbať ani exkluzívne Majstrovstvá Slovenska v maľovaní na telo BODY ART 2019. Tohtoročnou novinkou je 1. ročník medzinárodnej súťaže v microbladingu a micropigmentácii obočia: MICRO BLADING 2019.

Nevesta roka

Foto: Matej Kmeť, Make up: Lucia Sládečková

Popri Interbeauty prebieha na výstavisku Incheba aj SVADOBNÝ VEĽTRH 2019, ktorý organizuje spoločnosť Štúdio Škerák. Je sviatkom svadobných príprav nielen pre budúce nevesty a ženíchov, ale aj pre svadobné mamy a rodinných príslušníkov, ktorí sa podieľajú na organizácii svadby. Cieľom veľtrhu je aktívna prezentácia spoločností podnikajúcich v oblasti svadobného priemyslu, predstavenie nových módnych trendov svadobných šiat, pánskej módy, výzdoby interiéru a samozrejme i obrúčok. Významná je i výmena poznatkov a skúseností medzi odborníkmi.

Nevesta roka

K veľtrhu patrí i bohatý sprievodný program. Medzi nimi je najviac očakávaná súťaž o titul NEVESTA ROKA 2018, ktorá bude prebiehať na výstavisku Incheba 8. 2. 2019 o 16.00 hodine. Na 5. ročníku súťaže sa predstaví desať finalistiek – vlaňajších neviest, ktoré uspeli v internetovom hlasovaní na portáli www.womanman.sk. Mladé dámy zabojujú o titul Nevesta roka 2018, TIP Nevesta roka 2018 a Sympatia Nevesta roka 2018, a taktiež o hlavné ceny v súťaži, romantické víkendové pobyty, či hodnotné kozmetické a darčekové balíčky.

Nevesta roka

Súťaž Nevesta roka odštartovala v roku 2014 a je to zatiaľ jediná súťaž tohto druhu na Slovensku i v Českej republike, nakoľko je zameraná práve na vydaté dámy v danom roku. Hlavným organizátorom súťaže je portál WomanMan.sk v spolupráci so Štúdiom Škerák.

Prečítajte si: Bratislavské výstavisko hostilo veľtrhy cestovania a gastronómie

Návštevníci sa v tomto roku môžu tešiť na prehliadku luxusných kožuchov medzinárodne známej návrhárky Renáty Kliskej, ktorá na Slovensku pôsobí pod značkou LaRena. Preto je pre organizátorku súťaže Kristínu Ilaszovú z www.womanman.sk veľkou cťou, že jubilejný ročník Nevesta roka otvorí práve LaRena svojimi modelmi. Finálový program ukončí prehliadka svadobnej kolekcie šiat talentovanej módnej návrhárky Veroniky Kostkovej. Zaujímavosťou budú aj netradičné party, ktorými budú korunované víťazky z tvorby 1. Vicemiss súťaže Miss Folklór Romany Mačicovej. Programom bude sprevádzať známy moderátor Valér Ferko a hudobne spríjemní a oživí atmosféru Nevesty roka známy mladý talentovaný skladateľ Martin Kráľ.

Na finálovom programe Nevesty roka 2018 sú všetci vítaní!

Foto: archív Incheba a www.womanman.sk