Poznáme víťazov súťaže NAJ mesto a obec Slovenska 2019 a Primátor/Starosta Slovenska 2019


4068   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
NAJ mesto a obec, Trnava

Portál www.slovakregion.sk je celoslovenským informačným portálom. Okrem užitočných informácií o Slovensku nájdete na ňom pravidelne aktualizované a dopĺňané prezentácie miest, obcí a regiónov Slovenska, turistické informácie, prezentácie škôl, fotogalériu a pod. Súčasťou portálu je každoročne vyhlasovaná internetová súťaž o NAJ mesto a obec Slovenska a súťaž Primátor/Starosta Slovenska.

NAJ mesto a obec, Spisska Nova Ves Reduta

Spišská Nová Ves

V tomto roku súťaže prebiehali od 1. apríla do 31. októbra 2019. V novembri 2019 boli vyhlásené výsledky oboch súťaží za rok 2019.

Súťaž NAJ mesto a obec Slovenska 2019

Cieľom súťaže Súťaž NAJ mesto a obec Slovenska je poukázať na turistické možnosti, prírodné a kultúrne príležitosti a krásy našich krajov, miest a obcí a tiež na dobré príklady ich rozvoja.

NAJ mesto a obec, Hlohovec

Hlohovec

V 11. ročníku súťaže NAJ mesto a obec Slovenska 2019 sa medzi mestami na 1. mieste umiestnila Trnava, ktorá dostala 22 381 hlasov, na 2. mieste Spišská Nová Ves s 21 741 hlasmi a na 3. mieste Púchov, ktorý dostal 21 184 hlasov. Na ďalších miestach sa ocitol Hlohovec, Zvolen, Rožňava, Prievidza, Bojnice, Liptovský Mikuláš a Bardejov.

Neprehliadnite: Najkrajšou slovenskou obcou sú opäť Smižany!

Medzi obcami sa v 11. ročníku súťaže na 1. mieste umiestnili Smižany, ktoré dostali 16 882 hlasov, na 2. mieste Nižná Olšava s 15 667 hlasmi a na 3. mieste obec Ortuťová s 15 302 hlasmi. Na ďalších miestach sa umiestnili Spišské Tomášovce, Nižná, Dolné Orešany, Sedliacka Dubová, Vydrná, Dolná Krupá a Hliník nad Hronom.

NAJ mesto a obec, Zvolen

Zvolen

Súťaž Primátor/Starosta Slovenska 2019

Pri napredovaní miest a obcí sa primátor, primátorka, starosta a starostka významne podieľajú na smerovaní a rozvoji svojich miest  a obcí. Súťaž Primátor/Starosta Slovenska chce vyzdvihnúť príkladnú prácu práve takých. V 8. ročníku súťaže titul Primátor Slovenska 2019 získala Ing. Lenka Balkovičová, primátorka mesta Zvolen a titul Starosta Slovenska 2019 ziskal Bc. Radomír Brtáň, starosta obce Košeca.

Víťazi oboch súťaží získali zaujímavé vecné ceny i možností kvalitnej propagácie, ale aj spomedzi hlasujúcich boli každý mesiac počas trvania súťaží žrebovaní účastníci, ktorí získavali zaujímavé výhry.

NAJ mesto a obec, Smižany Kostol

Smižany

Nový ročník populárnych súťaží začína 1. apríla 2020 na

www.slovakregion.sk.