Sviatok pre obdivovateľov áut – AUTOSALÓN AUTOSHOW NITRA 2019


4473   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
AUTOSHOW NITRA 2019

Ak túžite po novom aute, ale sa neviete rozhodnúť, aké si máte kúpiť, alebo ste len obdivovateľom štvorkolesových tátošov. Vaše kroky by mali od 3. do 5. októbra smerovať do areálu Agrokomplexu v Nitre. Na jesennom podujatí AUTOSALÓN AUTOSHOW NITRA vás čakajú horúce automobilové novinky. 250 vystavovateľov s tým najlepším, čo vyrobili, výstavné premiéry a zľavy, súťaže, top tuningové autá, kaskadéri, veterány, karavany, atrakcie pre detských fanúšikov aut a ešte oveľa viac.

AUTOSHOW NITRA 2019

AUTOSALÓN AUTOSHOW NITRA

Na najväčšom motoristickom jesennom autosalóne na národnom výstavisku Agrokomplex v Nitre v dňoch od 3. do 6. októbra 2019 návštevníkov čaká na ploche viac ako 37 000 m2 veľa noviniek a prekvapení. Prináša aj značky, ktoré nadšenci nevideli ani vo Frankfurte: Nissan, Mazda, Mitsubishi, Suzuki, Volvo, Jeep, Renault, Dacia a taktiež francúzska časť PSA, značky Peugeot a Citroën. Navyše, vstupenky na výstavu sú zlosovateľné, takže, ak bude šťastie stať pri vás, môžete sa stať majiteľom nového auta KIA STONIC, ktoré je hlavnou cenou.

AUTOSHOW NITRA 2019

Ozajstnú automobilovú show zabezpečia najlepší slovenskí drifteri a kaskadéri v rámci akcie. Môžete tiež obdivovať veterány, viac ako 100 najkrajších tuningových kúskov, predstavenia mnohých značiek, zúčastniť sa rôznych súťaží, vidieť slovenské finále Car Fans Cup. Nebudú samozrejme chýbať ani tradičné Majstrovstvá Slovenska hasičského a záchranného zboru SR vo vyslobodzovaní z havarovaných áut.

AUTOSHOW NITRA 2019

Pre deti a školákov pripravili organizátori elektrické autíčka, skákacie hrady, fun a chill-out zónu, detské kútiky s kvízmi a súťažami. Lákadlom iste bude aj autodráha s profesionálnymi pretekárskymi autíčkami.

AUTOSHOW NITRA 2019 mapa

Autosalón nezabúda ani na návštevníčky. Súčasťou výstavy bude súťaž v slalome žien na parkovisku a ešte veľa zaujímavého. V odbornom programe výstavy iste upúta pozornosť plánovaná konferencia o elektromobilite.

Teda, ak máte radi autá, čaká vás jeden z najvýznamnejších motoristických sviatkov na Slovensku. Rozhodne sa máte na čo tešiť!

www.agrokomplex.sk