Teplé počasie je konečne tu! Milí páni vytiahli ste kraťasy? Poradíme s čím ich nosiť, aby ste boli šik


1852   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:

Vyťahujeme kraťasy, lebo aj tento rok prišli letné (alebo takmer letné) teploty náhle a jar akoby ani nebola. Len nedávno sme rozmýšľali, kedy už konečne budú teploty aspoň na to, aby sme mohli odložiť prechodné bundy a zrazu sú tu praktické krátke nohavice.

Rifľovina je nadčasovou klasikou aj v prípade kraťasov

Kraťasy, to je záchrana pre mužov, ktorí cez leto na sebe jednoducho nevedia zniesť žiadne dlhé nohavice. Aj keď pre niekoho môžu pôsobiť až príliš ležérne, vôbec neplatí, že by ste v kraťasoch nemohli vyzerať štýlovo. A tak keď budete počas horúcich dní uvažovať, kam v Bratislave sa ísť zabaviť, respektíve užiť si voľný čas, základ vášho outfitu budú určite tvoriť kraťasy. A čo si obliecť k nim?
Začnime nestarnúcou klasickou, rifľovými kraťasmi. Obľubuje ich každý, kto mimo teplých mesiacov nosí rifle. Svetlejšie rifľové kraťasy slim fit strihu sa skvelo hodia ku každému tričku, polo tričku, či dokonca ľanovej košeli. Ak sa nebojíte extravagancie, môžete zvoliť „potrhané“ rifľové kraťasy, či rifľové kraťasy s nášivkami. 

Od športu k nefalšovanej elegancii

Ak ste vyznávačom skôr športového štýlu, respektíve pravidelne športujete, športové kraťasy z funkčných materiálov vám určite nie sú cudzie. Ak k nim pridáte športové tričko výraznej farby, získate štýlový športový outfit nielen do fitka, ale aj na voľný čas. Vráťme sa k elegantnejším štýlom. Chinos kraťasy tmavých neutrálnych farieb skvelo „fungujú“ ak sú kombinované s bledšími košeľami, či pohodlnými polo tričkami. K tomu pridajte kožený opasok a semišové mokasíny.

Neprehliadnite:

kraťasy, lexikon.skPripravili ste svoj šatník na jar 2022?
Sezóna zaklopala na dvere, treba pootvoriť dvierka fantázie…

Myslíme na každého…

Ak nepatríte k nižším mužom, môžete zaujímavú kombináciu vytvoriť aj s kapsáčovými kraťasmi. Áno, s tými, ktoré si možno zoberiete skôr do prírody, keďže priestranné vrecká poskytujú skvelý úložný priestor. Kapsáčové kraťasy v olivovej, béžovej, či tmavomodrej farbe sa budú skvelo dopĺňať s bielym polo tričkom, či košeľou, na ktorej si môžete vyhrnúť rukávy, čo váš outfit rozhodne ozvláštni v tom dobrom slova zmysle. A prečo sa nehodia nižším mužom? Bočné vrecká vás opticky ešte viac zmenšia… a rozšíria.

Foto: A StockStudio / Shutterstock.com