V obľúbených All Star topánkach v ústrety jari. Sprevádzať vás bude pocit dobrej voľby a správneho štýlu


1946   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
All Star topánky, lexikon.sk

V obľúbených All Star topánkach v ústrety prichádzajúcej jari. A s ňou sa aj v mnohých domácnostiach opäť odhodláme k tradičnému jarnému upratovaniu. Oblečenie a obuv sa triedeniu nevyhnú, no na druhej strane určite aj pocítite potrebu zadovážiť si niečo nové. Vyberajte topánky, ktoré s vami vydržia viac rokov a patria ku kultovým svetovým modelom.

Modely pre každého

Milujete také topánky, ktoré môžete nosiť k rôznym štýlom outfitov? Jeden pár využijete pri športovom, formálnejšom aj bežnom oblečení a môžete si byť istí, že vaše chodidlá budú stále v pohodlí. Takýto model topánok je zaručene Converse All Star, ktoré patria k veľmi obľúbenému štýlu obuvi. Pre ženy aj mužov od detí až po dospelých. Každý si z tohto sortimentu vyberie. Budete odvážni a zvolíte tie biele? Ak náhodou už podľa názvu značky Converse a tohto konkrétneho modelu All Star neviete o aké topánky ide, pri pohľade na ne ich spoznáte okamžite. Sú veľmi vyhľadávané. Raritou je, že odkedy boli prvýkrát vyrobené a uvedené na trh v roku 1917, ich dizajn sa nijako výraznejšie nezmenil. To dostatočne svedčí o ich najavo ich nadčasovosti, skvelom štýle a univerzálnosti.

Nadčasovosť a moderný dizajn

Zaujímať vás možno bude, že o moderný dizajn All Star topánok sa postaral americký basketbalový hráč Chuck Taylor a z tohto dôvodu sa môžete stretnúť aj s označením Chucks alebo Chucky T. Na vyšších topánkach sa môžete často stretnúť aj s logom Converse a s podpisom samotného Chucka Taylora.

Neprehliadnite:

biznis šaty, lexikon.skBiznis šaty sú skvelým základom pracovného outfitu pre ženy.
Platí zlaté pravidlo: menej je viac

Plátené, no kvalitné

Tieto All Star topánky sú plátené a vyznačujú sa naozaj pevnou podrážkou. Nemusíte sa báť, že sa pri ich pravidelnom nosení stretnete s odlupovaním od podrážky, prípadne jej zlomením. Práve takáto podrážka je typická pre All Star a jej pevné švy zaručia dlhú životnosť. Spoľahnúť sa môžete na tie najkvalitnejšie obuvnícke materiály použité na All Star topánkach, vďaka ktorým ich nebudete musieť po jednej sezóne vymeniť. Tieto modely od značky Converse sú dostupné v rôznych štýloch a okrem odlišných vzorov si môžete vyberať aj z iných tvarov. Okrem bežných členkových tenisiek si určite zamilujete aj tie nadčlenkové, ktoré môžete zaviazať šnúrkami až úplne po vrch alebo ich necháte voľne otvorené. Jedny topánky na viacero štýlov nosenia.

Kde ich nájdete?

Ak neviete, kde by ste mali svoje vytúžené Converse All Star zohnať, určite sa pozrite na širokú ponuku v e-shope Footshop, kde si vyberiete z rôznych farebných modelov. Nezabudnite sa pred prvým nákupom registrovať do Footshop Club a využívajte špeciálne zľavy a akcie pre jeho členov. Ak si objednáte tovar nad sto eur, neplatíte poštovné. Prihoďte tak All Star aj pre svojho partnera, prípadne si kúpte nové kusy oblečenia do svojho šatníka a doprava je zadarmo. V prípade, že vám náhodou topánky alebo iné veci z objednávky nesadnú, môžete ich bezplatne vrátiť a vybrať si vhodnejšiu veľkosť, ktorá vám bude sedieť.

Foto: Footshop