Veľká noc plná chutí a farieb! Tip na originálnu veľ-koko-nočnú Mixit výslužku


3798   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Mixit Veľká noc, oriešky, musli, tyčinky musli, tyčinky, Veľká noc plná chutí a farieb! Tip na originálnu veľ-koko-nočnú Mixit výslužku

Ak radi maškrtíte alebo hľadáte – je naozaj najvyšší čas – sladkú pozornosť pre šibačov a kúpačov, máme pre vás zopár originálnych tipov na Mixit výslužku. Prípravu zverte sliepočkám z Mixitu. Tento rok vysedeli hneď šesť druhov sladkých veľ-koko-nočných vajíčok, presnejšie mandlí v čokoláde. Vajíčka hrajú jarnými farbami a každé jedno má jedinečnú prírodnú chuť. A – ako je už v Mixite zvykom – neobsahujú žiadne umelé farbivá ani palmový olej.

Vajíčka sú zelené po čaji matcha, fialové po čučoriedkach a ružové po jedinečnej Ruby čokoláde z ružového kakaového bôbu. Nechýba ani hnedé vajíčko s mliečnou čokoládou či biele s kokosom a bielou čokoládou. A všetko to korunujú krémové vajíčka so slaným karamelom, ktoré sú celoročným bestsellerom!

Ako sa k nim dostať?

Veľkonočné čokoládové vajíčka je možné zakúpiť v samostatnom balení a podarovať ako originálnu veľkonočnú výslužku. Rozkotúľali sa však aj do ďalších dobrôt z veľkonočnej kolekcie Mixit. Ako pozornosť pre šibačov a kúpačov sa rozhodne hodí aj Veľ-koko-nočná nádielka, v ktorej sú vajíčka doplnené orechmi a sušeným ovocím.

Mixit Veľká noc, vajíčka, oriešky, musli

Každé ráno môže byť veľkonočné

Čo-koko-ládové Mixit Vajíčka sa zakotúľali aj do raňajkovej misky! Vzniklo tak chrumkavé veľkonočné müsli. Zalejte mliekom alebo jogurtom čokoládové vajíčka spolu so sušeným ovocím, čokoládovými chrumkami, plátkami mandlí a cereálnym základom. Oslaďte si ráno a dodajte telu potrebnú energiu do celého dňa.

Neprehliadnite:
Ochutnali ste Jahodový mix – ódu na jahodu? Mixit sa postaral o chrumkavý zážitok

Sviatočná chuť aj do vrecka

Aj tak by sme mohli nazvať ďalšiu dobrotu z veľ-koko-nočnej kolekcie Mixitu. Ak ráno nestíhate, vezmite aspoň rýchlu desiatu v podobe veľ-koko-nočnej müsli tyčinky Mixitky, je plná brusníc, pistácií, mandlí, Ruby čokolády z ružového kakaového bôbu a čokoládových chrumiek.

 Mixit Veľká noc čokoládové vajíča, oriešky, musli, tyčinky

Mixit nezostáva svojmu názvu nič dlžný a do balenia si môžete veľkonočné tyčinky nakombinovať aj s inými príchuťami. Mixovať môžete aj veľkonočné vajíčka a vytvoriť tak vlastnú veľkonočnú nádielku! Fantázii sa medze nekladú.
A najlepšie prichádza nakoniec. Ste maximalista a chcete pre svojich šibačov tú najväčšiu a najlepšiu Mixit výslužku? Jednoznačne odporúčame výber veľkonočných hitov v jednej sade s krásnou miskou. Okrem Veľ-koko-nočného mixu a balenia vajíčok v nej nájdete aj dve veľkonočné müsli tyčinky Mixitky.

Viac na: www.mixit.sk