Vianočný MIX Müsli so sušeným ovocím a orechami. Neodmüsliteľná súčasť aj vašich Vianoc!


2373   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Vianočný Mix Mixit

Tradičná chuť a vôňa Vianoc sa už znova blíži. A s ich príchodom sa vracia aj špeciálna ponuka – Vianočný Mix Müsli! Ochutnajte tento historicky najpredávanejší mix. Je to voňavá zmes s ovocím, čokoládou, orieškami a špeciálnou kombináciou omamného korenia. K chuti a vôni Vianoc tento mix neodmysliteľne patrí. A nielen tento mix môže byť súčasťou vašich tohtoročných Vianoc…

Najskôr niečo na zahriatie – Mixit vianočná kaša

Zahreje, zavonia a hneď, ako si ju zalejete vodou, jemný pšenový základ sa spojí s čokoládou a karamelom, mrazom sušený pomaranč naberie silu, orechy a jabĺčka sa chytia za ruky a po kuchyni sa vám roztancujú spolu so škoricou, klinčekom a badiánom. Máte misku niečoho lepšieho, s čím budete pozerať vianočné rozprávky?
Zloženie: pšenovka bez mlieka, jadrá vlašských orechov, sušené jablká, sušené odtučnené mlieko, čokoláda s karamelom, lyofilizovaný pomaranč, karamelový prášok, mletá škoricová kôra, klinček, badián.
Hmotnosť: 270 g, cena: 6,19 €

Mixit Vianoce kaša, gastro, lexikon

Vianočný Mix Müsli

Už samotné bohaté zloženie garantuje jedinečnú a bohatú a voňavú chuť Vianoc. Kto ponuke neodolá, natrafí napríklad na: ovsené lupienky, vlákninu, škoricu, prírodnú medovú arómu, brusnicu kanadskú (kľukva), jadrá vlašských orechov, sušené jablká, jadrá mandlí, kukuričné lupienky v mliečnej čokoláde, kukuričné lupienky v bielej čokoláde, lyofilizovaný pomaranč, zmes voňavého korenia (škorica, badián, klinček). Chuť Vianoc je v tomto mixe naozaj silná.
Zloženie: ovsené lupienky, vláknina 13 %, kľukva (brusnica kanadská), vlašské orechy, sušené jablká, mandle, kukuričné lupienky v mliečnej čokoláde, kukuričné lupienky v bielej čokoláde, lyofilizovaný pomaranč, zmes korení (škorica, badián, klinček).
Samostatný tubus, hmotnosť: 650 g, cena: 9,39 €

 

Vianočný Mix Mixit

Neprehliadnite:
Mixit, slaný karamel,Chuť, ktorej sa nedá odolať – Mixit slaný karamel teraz aj v granole a na praclíkoch

Limitovaná vianočná edícia

Mixitka sa prezliekla do sviatočného a láka na to najvoňavejšie z vianočného kráľovstva Mixit – jabĺčka, škoricu, brusnice, mandle, pomaranč a magickú zmes špeciálneho korenia. Pokiaľ milujete Vianočný mix, bezpochyby sa zamilujete aj teraz.

Vianočná mixitka, Mixit

V balení nájdete 9x tyčinku Mixitka – Vianočná. Aj jej zloženie je silným útokom na chuť Vianoc: sušené datle 52 %, jadrá mandlí 14 %, kľukva 10 %, kľukva “brusnica kanadská” 65 %, jadrá vlašských orechov 10 %, sušené jablká 9 %, vláknina (pšeničné otruby 41,5 %, pšeničná múka celozrnná 17,6 %, kukuričná vláknina 15,5 %, cukor, glukóza, kukuričný škrob, emulgátor.
Hmotnosť: 405 g, cena: 8,39 €

Dobrá rada na záver

Na stránke www.mixit.sk si môže každý namixovať svoju vlastnú zmes cereálií, müsli, ovsených kaší a mixov sušeného ovocia a orieškov z viac ako sedemdesiatich rôznych ingrediencií. Mixit všetko zabalí do krásneho tubusu v dizajne firmy a zákazník si môže vybrať doručenie poštou, DHL alebo osobný odber v Zásielkovni na niektorom z odberných miest po celom Slovensku.