Ako si zabezpečiť plnohodnotný prístup pre servisné práce? Hľadáte odpoveď na túto dôležitú otázku?


1673   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
servisné práce, auto

Servisné práce. Pravidelne sa s nimi stretne vari každý motorista. Pri akejkoľvek dielenskej práci sa orientujeme ako na úsporu technológií a energií, tak aj na sprístupnený priestor a vlastnú silu. Fyzicky náročnou, pri ktorej nemožno zabúdať ani na najmenšie bezpečnostné opatrenia, je servisná práca s osobnými a dodávkovými vozidlami. Pri tejto službe myslíme nielen na vlastné zdravie a komfort, ale aj na užívateľa auta. Preto nie je jedno, pre aké vybavenie dielne sa rozhodneme.

Vyberáme zdvihák pre čo najširší servis vozidiel

Aby sme boli úspešní, mali by sme pokryť aj veľmi náročné požiadavky klientov na servisné práce. Preto rátame s tým, že pneuservis navštívia s rôzne dispozičnými vozidlami, s rozdielnou konštrukciou a nosnosťou. Na tieto požiadavky skvelo reagujú dvojstĺpové zdviháky pre jednoduchú servisnú prácu na spodných častiach auta. Zdvihák zabezpečuje plynulý a bezpečný prístup. Servisné práce by mali zabezpečiť v prvom rade spokojnosť zákazníka a splnenie jeho požiadavky: nenáročnosť na údržbu a dlhoročná trvácnosť napríklad automobilu. K tomu sú nevyhnutné servisné pomôcky, medzi ktoré patria najmä spomínané stĺpové zdviháky s elektrohydrauhlickým systémom.

servisné práce

Základom bezpečného zdviháka majú byť protipádové ventily, západky, ako aj oceľové laná na vyrovnávanie, pričom disponujú taktiež ručným blokovacím systémom. Tak garantujú maximálne bezpečie.

Neprehliadnite:

trendy, rodinný dom
Čo patrí k vybaveniu rodinného domu? Napríklad aj neodmysliteľní a verní pomocníci do záhrady

Pre rozdielnosť v konštrukcii áut predpokladáme zdviháky s rôznymi úchopovými bodmi, napr. so zníženými pre vozidlá s veľmi nízkym odpružením. Dostupné sú aj zdvíhacie adaptéry pre väčšie terénne a dodávkové vozidlá.

Keď priestory dielne krížia naše plány

Ako dostupné riešenie predstavujeme nožnicové zdviháky, ktoré umožňujú jednoduché a okamžité zloženie. Tak možno využívať dielňu všestranne, resp. prispôsobiť výbavu aktuálnym požiadavkám. Nožnicové zdviháky sú riešením pre základný servis, navyše ich umiestnenie si nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu. Dobre zapadnú kdekoľvek v dielni bez špeciálnych výkopov a poterov podláh. Len ich postaviť a používať! (F)

Zdroj obrázku: Parilov / Shutterstock.com