Bardejovské Kúpele umožňujú presunúť zakúpené pobyty bez doplatkov


7528   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Bardejovské Kúpele umožňujú zakúpené pobyty presunúť bez doplatkov

Bardejovské Kúpele od 16. marca neprijímajú nových klientov na pobyt. Týka sa to všetkých – aj klientov zdravotných poisťovní na základe schváleného návrhu na kúpeľnú liečbu. Opatrenie platí zatiaľ pre klientov s nástupom do 30. 3. vrátane. Situácia sa však mení a nové opatrenia sa budú prijímať podľa potreby. Kúpele požiadali klientov, ktorí majú už zakúpené komerčné pobyty, aby si požiadali o náhradné termíny. Umožňujú ich presunúť bez doplatkov.

Bardejovské Kúpele umožňujú zakúpené pobyty presunúť bez doplatkov

V Bardejovských Kúpeľoch sa liečia onkologické choroby, choroby obehového a tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, choroby z povolania, ochorenia obličiek a močových ciest, choroby pohybového ústrojenstva a ženské ochorenia. Sú príjemným miestom na relax aj pre zdravých klientov.

Neprehliadnite:
Hotel Alexander v luxuse Bardejovských Kúpeľov je ideálnym miestom na kongres a event

Vlani ich navštívilo 31 011 osôb, čo bolo o 3174 viac ako rok predtým. Zaznamenali aj zvýšenie počtu prenocovaní o 17 289, na celkových 289 353. Služby hosťom poskytovalo 357 zamestnancov. Aj v tomto roku sa kúpeľom darilo, napríklad na Veľkú noc mali vypredanú celú kapacitu. Pandémia koronavírusu im však nateraz zmarila všetky plány…

Bardejovské Kúpele umožňujú zakúpené pobyty presunúť bez doplatkov

Ústretovosť voči klientom

„Fungujeme v totálne obmedzenom režime. Klienti zdravotných poisťovní, ktorí už sú na liečení, majú služby poskytované na základe usmernení, ktorými sa zamedzuje ich zhromažďovanie. Procedúry sa riešia len individuálne, všetky skupinové procedúry sú pozastavené. Nefungujú ani wellness, rehabilitačný bazén, či telocvične, squash a pod. Zrušili sme, samozrejme, aj bufetové stravovanie. Klienti dostali rúška, zamestnanci ich už majú dlhšie. Všetko dezinfikujeme a robíme všetko v súlade s nariadeniami hlavného hygienika. Návštevy rodinných príslušníkov v areáli sú zakázané.

Bardejovské Kúpele umožňujú zakúpené pobyty presunúť bez doplatkov

Kúpele prosia klientov, ktorí majú zakúpené komerčné pobyty, aby si požiadali o náhradné termíny. Pri presune budú zohľadnené rovnaké cenové podmienky, aj keď sa zakúpené pobyty presunú na neskoršie. Klienti nebudú rozdiely doplácať,“ informovala Ing. Tamara Šatanková, ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských Kúpeľov.

www.kupele-bj.sk