Ranč u Bobiho – dobrý tip pre milovníkov koní, športu, relaxu, gastronomických špecialít a prekrásnej prírody v Tekove

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Ranč u Bobiho

 

Ďalšia pozvánka do Tekova vás nasmeruje približne 15 km od mesta Levice. Tunajšie známe a hojne navštevované agroturistické centrum Ranč u Bobiho leží v Novom Tekove pri brehu rieky Hron. Všestranne zameraný rezort už roky oslovuje milovníkov koní, športu, relaxu, dobrého jedla a prekrásnej prírody. Jeho ponuka je aktuálna po celý rok a nabáda aktívne využiť voľný čas naozaj podľa chuti, nálady a dokonca aj za každého počasia.

Nájdete tu športoviská, relaxačné možnosti (sauna, vírivka, masáže), gazdovský dvor so zvieratkami. Deti môžu jazdecká škola so skúsenými trénermi, jazda v sedle, v koči, v zime aj na saniach, aktuálne v letných mesiacoch je atraktívna jazda na štvorkolkách, splavovanie Hrona, rybolov, cykloturistika, bowling, kúpanie v bazéne na ranči, alebo v neďalekých termálnych kúpaliskách.

Ranč u Bobiho

 

Neprehliadnite:
Kraj vody, kde nájdete slovenské pamukkale a mŕtve more.
Aj taký je Tekov – región veľkých letných prekvapení!

Zariadenie poskytuje ubytovanie poskytuje v štýlových 2- a 3-lôžkových izbách a apartmánoch. Stravovanie je zabezpečené v štýlovej reštaurácii, salóniku a zimnej záhrade. Z ponuky jedál bude aj vám až zrak prechádzať a určite si nebudete vedieť z bohatej ponuky sto jedál ani vybrať, čomu dáte prednosť. A tie neuveriteľne chutné domáce zákusky sú už iba tou čerešničkou na šľahačke. Ponuka siaha od kovbojského menu až po luxusný catering, berúc do úvahy aj špeciálne diétne požiadavky svojich klientov. Ranč je ideálnym miestom na usporiadanie spoločenských či firemných akcií, rodinných osláv či štýlových svadieb v country štýle.

Ranč u Bobiho

Ranč u Bobiho každoročne pripravuje pre rodiny s deťmi špeciálne ladené pobyty. Deti sa výborne zabavia s profesionálnymi animátormi, rodičia sa môžu zatiaľ venovať svojim aktivitám.

Ranč u Bobiho

Na neuveriteľné zážitky, ktoré Ranč u Bobiho pripravil aj pre vás, tak skoro nezabudnete. Tekov čaká aj na vás…

www.bobiranc.sk