Hotel Alexander v luxuse Bardejovských Kúpeľov je ideálnym miestom na kongres a event

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Hotel Alexander v Bardejovských Kúpeľoch, event

Ak plánujete kongres či event, potom štvorhviezdičkový Hotel Alexander v Bardejovských Kúpeľoch je dobrý výber – iste splní vaše predstavy. Nachádza sa v jedinečnom kúpeľnom areáli na severovýchode Slovenska a je výborným spojením kongresových služieb, pokojného kúpeľného prostredia a špičkového ubytovania v kombinácii s wellness a skvelou gastronómiou. Kongresový hotel Alexander je vlajkovou loďou Bardejovských Kúpeľov. Hotel súčasne poskytuje aj rôzne ozdravné pobyty pre samoplatcov na regeneráciu a oddych, vianočné i silvestrovské pobyty.

Hotel Alexander v Bardejovských Kúpeľoch, kongresova sala

Kongresový hotel Alexander

Hotel je súčasťou komplexu Bardejovských kúpeľov, a. s., ktoré poskytujú nielen liečivú vodu, ale aj relax, wellness, pohodlie, zážitkovú gastronómiu. Kvalitné liečebné procedúry, čistý vzduch a veľa času pre seba. Preto je hotel Alexander ideálnou voľbou nielen pre kongresy či eventy, ale aj pre relaxačné wellness pobyty, rodinnú dovolenku, konferencie, školenia a teambuildingové pobyty v atraktívnom kúpeľnom prostredí.

Pre kongresových klientov ponuka možnosť výberu z viacerých miestností s celkovou kapacitou až 300 osôb. Špičkové vybavenie miestností kongresovou technikou, (a tiež klimatizáciou, WIFI, zatemnenie a osvetlenie miestnosti) a kvalitný personál, coffee break, catering regionálnej alebo svetovej kuchyne. K tomu nádherné prostredie kúpeľov i sprievodný program, výlety podľa požiadaviek.

Hotel Alexander v Bardejovských Kúpeľoch, kongresova sala

„Ekonomicky úspešné časy priniesli opätovné oživenie kongresovej turistiky, tentoraz však s takými vysokými štandardmi, o akých sa nám pred krízou v roku 2008 ani nesnívalo. Firmy vo veľkom investujú do zdravia svojich zamestnancov, prispievajú im na rekondičné, liečebné i wellness pobyty. Čoraz viac sa presadzuje incentívna (zážitková) turistika. Značné medziročné nárasty návštevnosti majú na svedomí aj rekreačné poukážky pre zamestnancov.

Neprehliadnite: Tip na originálny šarišský kulinársky zážitok

Na takéto požiadavky a služby je hotel Alexander po všetkých stránkach vybavený a pripravený,“ zdôrazňuje Tamara Šatanková, ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských Kúpeľov, a. s. Dodáva ešte, že zákazníci oceňujú predovšetkým vysokú úroveň služieb, vynikajúcu kuchyňu, atraktívne možnosti trávenia voľného času v kúpeľnom prostredí i úroveň personálu, vyškoleného priamo pre toto zariadenie.

Hotel Alexander v Bardejovských Kúpeľoch, event

Aktuálna ponuka relaxačných pobytov a darčekové poukazy

Akciové wellness pobyty v hoteli Alexander sú s plnou penziou, balíčkom atraktívnych procedúr, neobmedzeným vstupom do wellness hotela Ozón, aj hotelového wellness v hoteli Alexander: Ide napríklad o Jesenný pobyt – počas týždňa, Jesenný pobyt – víkendový, Vianočný pobyt, Silvester 2019 v hoteli Alexander****,

Pobyt Wellness RELAX, Beauty pobyt Elizabeth 2019, alebo Ozdravný pobyt, Víkendový pobyt VITAL prípadne Pobyt pre deti MINI SPA.

Hotel Alexander v Bardejovských Kúpeľoch, event

Aktuálna ponuka liečebných pobytov

Liečebné pobyty sú pre náročných klientov, ktorí chcú zmierniť nejaký svoj zdravotný problém a absolvovať čo najväčší počet procedúr. Ide  o Pobyt Extra, Obezita 2019, Pobyt Senior špeciá, Pobyt Štandard. Tieto pobyty zahŕňajú lekárske vyšetrenie (prehliadku), ubytovanie, plnú penziu, 4 procedúry denne a 3 krát denne pitnú kúru. V rámci vyšetrenia je možné absolvovať grátis základné laboratórne vyšetrenia moču a krvi, prípadne iné lekárom navrhnuté vyšetrenia. K bonusom zahrnutým v cene pobytov patria najčastejšie vstupy do WELLNESS SPA v hoteli Ozón – bazénový a saunový svet, welcome drink v kaviarni, pravidelný animačný program, medicínske a historické prednášky. Vstup na tanečné zábavy, parkovanie grátis, vstup do Muzeálneho apartmánu Sisi.

Hotel Alexander Wellness

Obľúbené rekreačné i ozdravné pobyty, ktoré Bardejovské Kúpele pripravujú, môžu byť teraz v predvianočnom čase aj ideálnym darčekom pre našich blízkych formou darčekového kúpeľného pobytu.

Hotel Alexander Exterier Zima

www.kupele-bj.sk
www.hotelalexander.sk