Jedine Budiš na festivale Pohoda


2404   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Pohoda Budiš

 

Najväčší slovenský letný festival POHODA sa už blíži a Budiš na nej rozhodne nemôže chýbať. Už teraz sa môžete tešiť na veľa zábavy, zážitkov, osvieženia a na neopakovateľnú festivalovú atmosféru. Budiš si pre vás pripravil niekoľko noviniek, ktoré sa určite oplatí vyskúšať.

Ešte väčšie, až 32 m vysoké ruské koleso, miešané drinky, našlapaný line-up a osviežujúca chillout zóna

Pre tento rok prinesieme návštevníkom Budiš Baru nové, až 32 metrov vysoké ruské kolo, z ktorého budú mať parádny výhľad na celý festival a zároveň si vychutnajú osviežujúce miešané nealko drinky, vymyslené špeciálne pre Pohodu. Okrem osvieženia v horúci letný deň, budú drinky ako už býva zvykom, slúžiť aj ako vstupenka na naše „mega“ ruské kolo. A ak by aj náhodou pršalo, tak sa nič nemení, piť predsa treba:)

Pohoda Budiš

Kto sa bojí výšok, ten sa môže schladiť v chillout zóne, v ktorej vás budú čakať ventilátory, osviežovače vzduchu a tienidlá. A ako čerešnička na torte je nadupaný Budiš stage, so špičkovým line-upom, kde sa môžete odviazať, zabaviť a vytancovať do sýtosti. Je to jediný stage na celom festivale, ktorý obklopujú tribúny a vytvárajú jedinečnú akustiku a hudobný zážitok.

Neprehliadnite: Doprajte si luxus v Turčianskych Tepliciach

Pohoda Budiš

Príďte si toto všetko vyskúšať do našej Budiš zóny a veríme, že v nej strávite príjemný čas, na ktorý budete ešte dlho s úsmevom spomínať.

Nájdi svoje festivalové druhé „ja“ s Homo Festivalis Expertus

Okrem perfektných zážitkových aktivít sa môžete tešiť na obľúbenú, festivalovú edíciu 0,6L vody Budiš HOMO FESTIVALIS, tentokrát v „evolúcií EXPERTUS“. Prečo EXPERTUS? Pretože Homo Festivalis už má svoje prvé festivaly za sebou. A teraz sa rozhodol návštevníkom radiť, ako si ich čo najviac vychutnať a tiež ich aj vďaka špeciálnym etiketám, pobaviť.

Budiš

Na festivale Vám bude robiť spoločnosť Fanynka skalná, Smoliar bezdokladový alebo všetkým dobre známy Bledokožec červenkastý.

Foto: Pohoda festival 2018