Raňajkové menu športových hviezd! Kaša samuraja a energetické müsli vás nabijú energiou


2116   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Kaša samuraja, mixit

Čo majú spoločné MMA zápasník Jirka Procházka a lezec Adam Ondra? Drinu na tréningu… A drinu aj pri Mixit peciach! Práve k nim ich totiž Mixiťáci prizvali, aby spoločne namixovali raňajky presne podľa vlastnej chuti a potrieb. Pod rukami skúsených športovcov tak na svetlo sveta vyskočila kaša samuraja, z ktorej pôjdete do kolien, a jedno müsli, ktoré napumpuje myseľ energiou a svaly objemom. Z týchto dobrôt budete skákať blahom vy aj vaša hmotnosť.

Kaša vychádzajúceho slnka

Čo je MMA? Predsa Mimoriadne Mňamózna Alternatíva nezdravých raňajok. A tiež umenie, v ktorom exceluje bojovník Jirka Procházka, ktorý túto kašu vymyslel. A zložením vás naozaj položí na lopatky; pravdaže kaša, nie Jirka. Odzbrojujúca chuť lyofilizovaných malín a jahôd si to v miske rozdá s plnými hrsťami mandlí a proteínovými chrumkami, pridaná guarana a palatinóza vám navyše postrážia nárast hladiny glukózy v krvi. Všetko dohromady spolu vytvára raňajky hodné samuraja (úvodný obrázok), ktoré si vybojujú miesto vo vašom jedálničku.

Kaša samuraja, 500 g, 9,59 € na mixit.sk, Zloženie: ovsené vločky, mandle, srvátkové crispies, palatinóza, ryža, prášok z lyofilizovaných malín, datľový prášok, prášok z lyofilizovaných jahôd, prášok z lyofilizovaných banánov, instantné ovsené vločky, mleté semeno guarany.

Neprehliadnite:

Mixit low carb, lexikon.skLow carb, ktorý si zamüslujete! Nové Mixit tubusy sú nabité zdravím.
Potešia každého športovca aj dietára

Müsli, čo si šplhne aj u športovcov

Toto müsli sa vyšplhalo na prvé miesto v obľúbenosti tak rýchlo, že by na naň mohol byť jeho tvorca hrdý. Adam Ondra síce lezie na obtiažnosť, ale v zložení jeho raňajok žiadne zložitosti nehľadajte. Mix s 28 % čokolády, 29 % proteínov a 18 % lieskových orechov vás vystrelí k výšinám. A navyše bez lepku!

Kaša samuraja, mixit

Proteínové müsli Adama Ondru s čokoládou, 450 g, 8,69 € na mixit.sk, Zloženie: ovsené vločky bez lepku, jadrá pražených lieskových orechov, proteínová čokoláda, CFM instantný srvátkový proteínový koncentrát, srvátkové crispies, sójové vločky, hobliny z horkej čokolády.

Ideálne miery? 20 – 20 – 60

Bielkoviny – tuky – sacharidy! To vám postráži nielen každý fitness tréner, ale teraz už aj Mixit. Cvičme v rytme je už tradičná zmes zostavená práve podľa optimálneho pomeru týchto živín a nemusíte sa báť, že by sa vám skrivil úsmev ako pri prežúvaní suchého papundeklového ryžového chlebíčka. Tešiť sa totiž môžete okrem vločiek a lupienkov aj na brusnice, goji, sušenú papáju, zmes orechov a semien alebo trebárs i lyofilizovaný ananás. Táto zmes vás skrátka zdvihne zo stoličky.

Kaša samuraja, cvičme v rytme, mixit

Cvičme v rytme!,750 g, 9,59 € na mixit.sk, Zloženie: jačmenné vločky, ovsené vločky, pšeničné lupienky, pohánkové lupienky, kľukva, goji, sušená papája, lieskové orechy, slnečnicové semená, jadrá kešu orechov, plátky mandlí, para orechy, ľanové semená, dyňové semená, lyofilizované čučoriedky, lyofilizovaný ananás 

Sú dva druhy športovcov. Prví, ktorí sa po športovom výkone idú odmeniť pivom a zmrzlinou, a druhí, ktorí si ešte v tretrách analyzujú výkon, pijú proteínový nápoj a premýšľajú o šaláte na večeru. No a na mixit.sk chápu a podporia oba druhy. 

Verte, toto menu vás bude dlho baviť!
Dobrú chuť a pevné zdravie vám praje váš…www.mixit.sk

Mixit logo