Dávka zdravia v kúpeľoch v Turčianskych Tepliciach. Doprajte si ju po zime plným dúškom, oceníte to!

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Dávka zdravia, kúpele

Dávka zdravia po uplynulej zime. Aj vášmu zdravotnému stavu dala zima zabrať? Ani začiatok jari však nebýva veľmi prívetivý. Chladné rána, teplotné výkyvy a v apríli aj tradičné „bláznivé“ počasie, ktoré sa často mení takmer z hodiny na hodinu. No skrátka ideálny čas na pobyt v kúpeľoch. Jeden skvelý tip je tento.

Stavte na luxus

Ak máme na Slovensku niečoho veľa, tak sú to kúpele. Naša krajina je nimi priam posiata. Patria medzi ne aj kúpele v Turčianskych Tepliciach, ktoré sú jedným z našich najstarších kúpeľných miest. Kúpele v Turčianskych Tepliciach môžeme smelo zaradiť medzi luxusné kúpele. Naplno vám to predvedú, ak v nich absolvujete pobytový balík Gold Klasik. A práve o tomto luxusnom VIP zážitku na 7 a viac nocí budeme teraz hovoriť. Čo od Gold Klasik pobytu môžete očakávať?

Luxusné ubytovanie, procedúry na mieru a vynikajúce jedlo

Už pri príchode na ubytovanie zistíte, že tu o vás bude nadštandardne postarané. Na izbe kategórie Komfort alebo Deluxe (podľa vášho výberu) vás totiž bude čakať kvalitný sekt a ovocný kôš ako pozornosť na privítanie. Jednou z prvých vecí, ktoré potom absolvujete, bude vstupné vyšetrenie u lekára. Na základe tohto vyšetrenia si vyberiete až 21 procedúr na mieru šitých vám. Okrem toho máte v cene pobytu 7 vstupov do plaveckého bazéna a do hotelového fitness centra a 2 dvojhodinové vstupy do Spa & Aquapark.

Neprehliadnite:

Výlet na Hrad v Starej Ľubovni sa rozsvieti modrou, povedomie o autizme

Výlet na Hrad Stará Ľubovňa, kde už celé stáročia rezonuje odkaz Sebastiana Lubomírskeho 


A čo jedlo?

Pobyt Gold Klasik zahŕňa plnú penziu a otvorený účet na nápoje. Za zmienku stojí, že raňajky budete dostávať priamo na izbu a tak si ich budete môcť vychutnať v maximálnom pohodlí, či už v pyžame, alebo svojom obľúbenom tričku s nápisom. Viete si predstaviť lepší začiatok dňa, počas ktorého vás budú čakať tie najlepšie procedúry pre vaše zdravie? Nie? Tak neváhajte a rezervujte si pobyt v Turčianskych Tepliciach čo najskôr!

Foto: catalina.m / Shutterstock.com