Filmové novinky v Cinema City, ktoré vás vo februári dostanú do kina! Romantické rande sa môže začať…


2657   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
CinemaCity, lexikon.sk, rande ako z filmu

Chladné dni lákajú na trávenie času pri výborných filmoch z pestrej ponuky Cinema City. Užite si dlho odkladaný večer s kamarátmi alebo romantické rande naplno so všetkým čo k tomu patrí. Vychutnajte si snímky na veľkom plátne aj v špeciálnych formátoch SUPERSCREEN a 4DX s obľúbenou Pepsi, voňavým popcornom či nachos. Stačí si len vybrať z bohatej februárovej ponuky.   

Do 20. februára môže so Cinema City zažiť rande ako z filmu každý z vás. Stačí sa zapojiť do valentínskej hry na www.randeakozfilmu.sk, otestovať sa ako dobre poznáte svoju polovičku, prípadne, ak ste single, nájsť si partnera na rande v kine a hrať o viac ako 9000 výhier.

Vreskot pokračuje…

Dvadsaťpäť rokov po tom, ako pokojné mestečko Woodsboro šokovala séria brutálnych vrážd, si niekto neznámy znova nasadzuje povestnú bielu masku ducha. V piatom diely série Vreskot začne vrah prenasledovať skupinu tínedžerov, aby vzkriesil tajomstvo z hrôzostrašnej minulosti mesta. Hlavní hrdinovia Sidney Prescott (Neve Cambell), Gale Weathers (Courtney Cox) a Dewey Riley (David Arquette) sa vracajú vo svojich ikonických postavách, aby konečne odhalili skutočného vraha. Či sa to odvážnej trojici po toľkých rokoch skutočne podarí sa dozviete v kinách Cinema City už od 3. februára 2022. Mrazivú atmosféru deja filmu si vychutnáte aj vo formáte 4DX.

CinemaCity, lexikon.sk

Zákulisie spravodajskej hry…

Film The King’s man: Prvá misia mapuje prvé roky 20. storočia a odhaľuje vznik prvej nezávislej spravodajskej agentúry, ktorá sa má postaviť proti zbierke najhorších tyranov a zločincov. Tí sa pripravujú rozpútať prvú svetovú vojnu, ktorá má vyhladiť milióny ľudí. Jeden muž tak musí vyhrať preteky s časom a zastaviť ich. Snímok je tretím pokračovaním úspešnej filmovej série King´sman: Tajná služba a Zlatý kruh doplnené o prequel mapujúci úplné počiatky vzniku nezávislej spravodajskej agentúry. Réžie sa opäť ujal ambiciózny Matthew Vaughn. Dielo plné akcie a skvelého hereckého obsadenia si môžete vychutnať v kinách Cinema City od 10. februára 2022. Ponoriť sa do napínavého deja vám pomôže aj verzia v 4DX.

CinemaCity, lexikon.sk

Neprehliadnite:

EXCLUSIVE EYE CREAMLíčenie obočia môže byť zábava – stačí mať správnu kozmetiku

Krotitelia duchov znova na scéne…

Kultový snímok Krotitelia duchov sa po vyše tridsiatich rokoch dočkal svojho pokračovania. V snímke Krotitelia duchov: Dedičstvo sa dvaja súrodenci s mamou presťahujú do malého mestečka. Spoločne však objavia tajomný odkaz, ktorý po sebe zanechal ich dedko. Netrvá preto dlho, kým odhalia svoje spojenie s pôvodnými Krotiteľmi duchov… Vydajte sa spolu s nimi na dobrodružnú jazdu a ponorte sa do strašidelnej atmosféry aj vo verzii 4DX. Duchovia vás v kinách Cinema City vystrašia už od 24. februára 2022.

CinemaCity, lexikon.sk

Aj pre detičky…

Mesiac február dopraje aj mladším divákom. Tí si budú môcť vychutnať rozprávkový príbeh o malej myške Šupito a líške Bielobruško vo filme Myši patria do neba. Títo dvaja smrteľný nepriatelia sa po nešťastnej náhode stretnú vo zvieracom nebi. Ich prirodzené pozemské inštinkty sa zrazu vytratia a oni sa stávajú najlepšími priateľmi. Spoločne putujú po nebeských atrakciách, objavujú magické zákutia, zažívajú najrôznejšie dobrodružstvá a navzájom sa spoznávajú. Za ten čas medzi nimi vznikne podivuhodné priateľstvo. Nevedia však, že na konci ich putovania na nich čaká veľké prekvapenie. Môže medzi malou myškou a veľkým lišiakom vzniknúť naozajstné priateľstvo? Odpoveď nájdu nielen tí najmenší, ale aj väčší diváci v kinách Cinema City od 24. februára 2022.

CinemaCity, lexikon.sk

Peter Parker opäť v akcii…

O akciu sa ešte aj tento mesiac postará snímok Spider-Man: Bez domova. Hlavný hrdina sa tu po prvýkrát vo filmovej histórii ocitá bez ochrany svojej masky, čím sa jeho povinnosti superhrdinu dostanú do konfliktu s jeho bežným životom. Odhalením svojej totožnosti sa Peter Parker ale aj jeho najbližší ocitajú vo veľkom nebezpečenstve. Spider-Man preto požiada Doctora Strangea, aby mu pomohol obnoviť jeho tajomstvo. Ten však svojim kúzlom spôsobí v realite obrovskú trhlinu a oslobodí najmocnejších zloduchov, ktorí kedy bojovali so Spider-Manom. Peter tak musí prekonať svoju doposiaľ najväčšiu výzvu, ktorá navždy zmení nie len jeho budúcnosť, ale aj budúcnosť Multivesmíru. Film si môžete vychutnať aj v obľúbených formátoch SUPERSCREEN alebo sa ponoriť do deja filmu a stať sa súčasťou príbehu v 4DX

CinemaCity, lexikon.sk

Príbeh Lady Di ožíva…

Okrem toho si ešte stále môžete pozrieť film Spencer, ktorý rozpráva o tom, čo sa mohlo odohrať počas pár osudných dní na panstve Sandringham v anglickom Norfolku. Počas vianočných sviatkov s kráľovskou rodinou sa Diana Spencer (Kristen Stewart) potýka s veľkými duševnými problémami. Konečne sa rozhodne ukončiť svoje desaťročné a dávno chladné manžselstvo s princom Charlesom. Aj keď sa zvesti o aférach a rozvode šíria už istú dobu, na Vianoce sa musí o všetkom mlčať a predstierať pokoj v rodine.

Lady Diana, Cinema City, lexikon.sk

Problémy rozpyľuje streľba, lov a množstvo jedla i pitia. Diana tú hru pozná. Tento rok to však bude úplne inak. Srdcervúci príbeh milovanej členky britskej kráľovskej rodiny si môžete ešte stále pozrieť v kinách Cinema City.

Kiná Cinema City aktuálne fungujú v OTP režime. Bezpečnosť zákazníkov je v Cinema City prvoradá. Zoznam aktuálnych nariadení a opatrení nájdete tu.