Horehronci sa spojili a pripravili pre našich zdravotníkov prekvapenie a zaslúžený relax na Horehroní!


4593   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Horehronci sa spojili a pripravili pre našich zdravotníkov zaslúžený relax

Situácia s vírusom COVID – 19 je veľmi nepríjemná. Odvetvie cestovného ruchu zažíva v týchto dňoch veľmi ťažké časy. Napriek situácii sa ale podnikatelia a oblastná organizácia cestovného ruchu na Horehroní spojili, aby sa odvďačili nielen zdravotníkom, ktorí sú pre nás momentálne v nasadení 24 hodín denne a po upokojení situácie im dopriali zaslúžený relax na Horehroní.

Už niekoľko týždňov podnikateľov v odvetví cestovného ruchu trápi situácia so šíriacim sa vírusom. Svoje prevádzky museli zavrieť úplne alebo fungujú vo veľmi obmedzených režimoch. Aktuálna situácia nie je jednoduchá pre žiadneho podnikateľa.

Horehronci sa spojili a pripravili pre našich zdravotníkov zaslúžený relax

Napriek nepriaznivej situácii sa ale podnikatelia na Horehroní spolu s oblastnou organizáciou cestovného ruchu REGIÓN HOREHRONIE spojili. Poďakovali všetkým lekárom, zdravotným sestrám a celému zdravotníckemu personálu, ktorý v týchto dňoch nemôže ostať doma a 24 hodín denne je pre nás v nasadení. Preto sa podnikatelia a subjekty pôsobiace v cestovnom ruchu rozhodli, že po skončení tejto nepríjemnej situácie odmenia všetkých zdravotníkov, ktorí v týchto časoch musia pracovať. Okrem zaujímavých cien či pobytov poskytnú aj zľavu na relax v regióne v jednom z TOP wellness centier.

Neprehliadnite:
Neruš pobyt, zmeň termín! Zachráňme spolu turizmus na Horehroní!

„Na facebookovej stránke regiónu Horehronie bude počas mesiaca apríl prebiehať niekoľko výziev a súťaží, do ktorých sa môže zapojiť každý zdravotník, ktorý v tejto situácii ostal pre nás v práci. V súťažiach budú môcť zdravotníci vyhrať rôzne ceny od regionálnych balíčkov, rôznych zliav až po oddychové pobyty na Horehroní“ uviedla Ing. Petra Ridzoňová Hlásniková, výkonná riaditeľka OOCR REGIÓN HOREHRONIE. 

Horehronci sa spojili a pripravili pre našich zdravotníkov zaslúžený relax

Hand-made rúško z Horehronia

Situácia so šíriacim sa vírusom nie je ľahostajná ani pracovníkom oblastnej organizácie cestovného ruchu REGIÓN HOREHRONIE. Preto popri každodenných pracovných aktivitách z domu na podporu cestovného ruchu v regióne začali taktiež vyrábať ochranné rúška na tvár s dizajnom Horehronia.

Prvé rúška od nás putovali predavačkám v potravinách v mestskej časti Brezna. Rúško s logom Horehronie získajú každý deň počas trvania súťaži dve osoby, ktoré sa zapoja do aktuálnych súťaží zverejnených na facebookovej stránke regiónu: Horehronie – oficiálna stránka regiónu (www.facebook.com/horehronie)“ dodala Ing. Petra Ridzoňová Hlásniková.

Aktivita je spolufinancovaná ministerstvom dopravy a výstavby SR.