Ide sa do kina, filmové hity v októbri lákajú. Výber je opäť bohatý, stačí si vybrať…


2596   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
CinemaCity

Október v kine prináša so sebou na veľké plátna filmové hity.  Množstvo noviniek nemôžete zmeškať. Aktuálne protipandemické opatrenia treba však dôsledne dodržiavať. Kinujte naplno na veľkom plátne s obľúbenou Pepsi, čerstvým voňavým popcornom či nachos so syrovou omáčkou aj v špeciálnych formátoch SUPERSCREEN a 4DX.

Fanušíkovia českej produkcie si môžu spríjemniť večer komédiou Zbožňovaný, v ktorej Jiří Bartoška stvárňuje uznávaného a všetkými obľúbeného pediatra Zdeňka. Celý život bol popredným lekárom nemocnice a teraz sa teší na zaslúžený oddych na dôchodku. Ešte viac sa na neho teší jeho rodina. Predovšetkým manželka Olga (Zuzana Kronerová), ktorá sa už nemôže dočkať, že sa bude môcť o neho starať, rovnako ako aj jeho dcéra Zuzana, ktorej sa manželstvo s Karolom (Jiří Langmajer) nedávno rozpadlo. Už takmer 40 rokov udržuje milenecký pomer s ortopédkou Danou (Ivana Chýlková). A tá, samozrejme, očakáva, že na ňu bude mať konečne viac času. Na Zdeňka tak čakajú pekne horúce chvíľky a rozhodne nie bezstarostná pohoda, ktorú si plánoval.

CinemaCity

Dramatický príbeh

Október v kine patrí aj dráme The Many Saints of Newark. Mladý Anthony Soprano vyrastá v jednom z najbúrlivejších období v histórii Newarku. Postupne dospieva a rivalita medzi gangami sa stupňuje. Dej filmu sa odohráva v 60. a 70. rokoch 20. storočia na pozadí povstania v New Jersey. Zatiaľ čo napätie medzi taliansko-americkými a afro-americkými komunitami je stále väčšia. Film mapuje život obávaného gangstra z New Jersey, Tonyho Soprana. 

Cinema CIty

Nechýba komiks

Na filmové plátna sa vracia Tom Hardy ako Venom, jedna z najlepších komiksových postáv spoločnosti Marvel. Viac ako po roku sa novinár Eddie Brock usiluje prispôsobiť životu hostiteľa, nebezpečného mimozemského symbionta, ktorý mu prináša nadľudské schopnosti. Svoju kariéru chce obnoviť rozhovorom so sériovým vrahom Cletusom Kasadym, ktorému sa však podarí utiecť z väzenia a sám sa stáva ďalším hostiteľom. Venom 2: Carnage prichádza si môžete vychutnať v kinosálach 4DX a SUPERSCREEN v Cinema City Aupark. Lístky si už teraz môžete kúpiť v predpredaji. 

Cinema City

Nechýba sci-fi dobrodružstvo

Od 21. októbra prichádza veľkolepé sci-fi dobrodružstvo. Paul Atreides je mladý muž s výnimočným darom, ktorému bol predurčený osud, akému nemôže celkom porozumieť. Musí sa dostať na najnebezpečnejšiu planétu vesmíru, aby zaistil bezpečnú budúcnosť pre svoju rodinu a svoj ľud. Práve tam je možné nájsť vzácnu komoditu – korenie, ktoré dokáže odomknúť plný potenciál človeka. Paul a jeho rod však nie sú jedinými, kto si robí na planétu a jej zásoby nárok. Črtá sa konflikt, v ktorom prežijú len tí, čo dokážu čeliť svojmu strachu. Film DUNA si môžete užiť v kinosálach 4DX a SUPERSCREEN v Cinema City Aupark.

Cinema City

Nechýba horor

Aj milovníci hororov si už isto rezervujú miesto. Od 21. októbra Halloween zabíja. Ide o ďalšiu kapitolou v úspešnej a mimoriadne húževnatej sérii. Michael Myers, legendárny tichý zabijak s bielou maskou, úspešne uniká už vyše štyridsať rokov. Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) tak dlho utekala pred tichým vraždiacim monštrom až sa rozhodla zmeniť taktiku. Prestala utekať, začala bojovať a nalákala Michaela do dokonalej pasce. Tá síce vyšla, ale… Príbeh filmu začína v okamihu, keď predchádzajúci film skončil. Ťažko zranená Laurie odchádza v sprievode dcéry a vnučky do nemocnice a v protismere sa k jej horiacemu domu rútia hasiči. V jeho útrobách je v ohnivom pekle uväznený zabijak, ktorý ju prenasledoval celý život. Bohužiaľ, nielen mačky majú sedem životov.

… a ani Addamsovci

Od 28. októbra prichádza na veľké plátna animák Rodina Addamsovcov 2. Vydajte sa s nimi na letnú dovolenku a zažite ich nevšedné a podivné správanie, ktorým terorizujú nové kraje v priamo prenose.

Cinema City

Okrem týchto trhákov si môžete ešte stále pozrieť slovenskú drámu SPRÁVA, ktorá sa premieta aj v kinosále SUPERSCREEN. Ak ste ešte nevideli, určite si choďte pozrieť 25. časť bondovky Nie je čas zomrieť, ktorý sa môžete pozrieť nielen v 2D, no pre väčší zážitok z premietania aj sálach 4DX a SUPERSCREEN v Cinema City Aupark.

Bezpečnosť zákazníkov je v Cinema City prvoradá. Zoznam aktuálnych nariadení a opatrení v Cinema City nájdete tu.