Krása nie je len o dokonalej postave. Ideálny vzhľad je pre mnohých priorita. Pritom často ide o detaily.

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Ženská krása

Krása a ideálny vzhľad. Úsilie o jeho dosiahnutie sa u rôznych žien prejavuje rôznymi spôsobmi. Niektoré trávia pravidelne hodiny vo fitku, aby spevnili svalstvo a zredukovali percento telesného tuku, iné zameria pod „nože“ plastických chirurgov, aby im dodatočne „dopriali“ tam, kde im nedopriala príroda.

krása a pokožka ako za mlada? Žiadny problém…

Nie so všetkým si však dokážete poradiť doma. Rôzne prejavy starnutia si často vyžadujú odbornú pomoc. Takýmto problémom môžu byť aj rozšírené cievky. Tie vznikajú na lícach, nose, brade, ale aj na hrudníku, či nohách. Estetický problém predstavujú najmä, keď začnú splývať dohromady. Ich vznik má súvis s vekom a starnutím kože, no vplýva na ne aj slnečné žiarenie. Najčastejšie vznikajú po 40-ke, môžu sa však objaviť aj po 20-ke. Na účinné odstránenie žiliek môže slúžiť špeciálny cievny laser, ktorý je vhodný pre cievky hrúbky 0,4 – 1,4 mm. V tvárovej oblasti sa však často tvoria ešte tenšie žilky, na ktoré je vhodné použiť prístroj založený na technológii intenzívneho pulzného svetla.

Neprehliadnite: 

obuv na turistiku


Chystáte sa kúpiť novú obuv na turistiku?
Podľa čoho sa delí a podľa čoho si zvoliť správnu a spoľahlivú?


Žiarivý úsmev môžete získať aj doma

Sú ženy, ktoré sa skôr zameriavajú na „detaily“. Napríklad na to, aký majú žiarivý úsmev. Veď práve úsmev zvádza „boj“ s vlasmi o to, čo je vlastne tou povestnou korunou krásy. Niekto za túto najkrajšiu ozdobu ženy považuje vlasy, pre niekoho je to zas krásny úsmev. A aby bol naozaj krásny, musí byť aj zdravý. O chrup sa treba starať v prvom rade zo zdravotných dôvodov. Možno by sa na prvý pohľad zdalo, že krásne zuby sú zároveň aj zdravými zubami. Niekedy však zdanie klame… Samotné dôkladné a pravidelné čistenie nestačí na to, aby mali naše dámy žiarivý úsmev ako hollywoodske herečky. 

Ideálny vzhľad,Krása, lexikon.sk,


Keď na úsmeve záleží…

Ak si na žiarivom úsmeve dávate naozaj záležať, vás určite neprekvapí pravidelné domáce bielenie zubov. Potrebujete naň bieliace pásiky, ktoré pravidelným používaním dokonale vybielia vaše zuby. A to naviac za zlomok ceny, ktorú by ste museli zaplatiť za ambulantné zákroky a bielenie.

Foto: dean bertoncelj / Shutterstock.com, pixabay