Lyže ešte nemusíte odložiť. Na Dedovke si môžete vychutnať výbornú jarnú lyžovačku hoci aj v plavkách!

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Skvelá marcová lyžovačka, Dedovka, snowparadise, Velka Raca

Tohtoročná zima lyžiarom veľmi nepriala, napriek tomu je lyžiarska sezóna aj v marci v plnom prúde. Zjazdovky sú pravidelne upravované, parkoviská voľné, služby stále rovnako kvalitné – ale ceny skipasov výrazne nižšie. To bude platiť už od 9. marca 2020 na Dedovke. Víkend predtým je plný zábavy. Okrem večerného lyžovania s čelovkami a vozenia sa na ratraku v piatok 6. marca, čaká na návštevníkov sobotňajšia Havajská lyžovačka v plavkách!

Jazda ratrakom a večerné lyžovanie

Jazda ratrakom a večerné lyžovanie, Dedovka, snowparadise, Velka Raca

Skôr, ako sa od pondelka 9. marca podstatne znížia ceny skipasov a na svahoch bude viac miesta, zažijete na Dedovke v posledný víkend oficiálnej zimnej sezóny veľa zábavy. V piatok okrem lyžovania organizátori umožňujú záujemcom pozrieť sa na svahy z ratraku priamo počas úpravy lyžiarskych tratí. Je to celkom iná optika ako keď tie isté svahy brázdite na lyžiach. Jazda v ratraku začína až po ukončení denného lyžovania na zjazdovkách Košariska I. a Košariska II. Trvá približne 15 – 20 nezabudnuteľných minút, počas ktorých si vychutnáte perfektnú jazdu a dozviete sa všetko to, čo vás zaujíma o ratrakoch a pravidlách úpravy lyžiarskych tratí.

Neprehliadnite:
Zábava na lyžovačke? Hľadali sme najlepšie slovenské ski bary.

V piatok večer sa na zjazdovku Hladká umiestnili sudy s ohňami, ktoré vytvorili čarovnú atmosféru a lyžiari s čelovkami  sa mohli lyžovať do sýtosti i zabávať sa na párty v Apreski bare. O dobrú náladu sa postaral talentovaný Dj MarkoB.

Havajská lyžovačka v plavkách

Organizátori lyžovania na Dedovke dokazujú, že lyžovačka a plavky sa dajú dať dohromady. Všetkým odvážlivcom, ktorí sa prídu v sobotu 7. marca do Snowparadise lyžovať v plavkách, venujú originálny havajský veniec a môžu sa tiež zapojiť do súťaže o skvelé ceny. Registrácia do súťaže v jazde v plavkách bude od 8.30 do 13. hodiny v zákazníckom servise na Dedovke. Hromadný štart odvážlivcov takmer v plavkách bude o 14.30 pri rozhľadni pri vrcholovej stanici lanovky Dedovka.

Havajská lyžovačka v plavkách, Dedovka, snowparadise

Okrem cien bude pre lyžiarov bonusom ochutnávka drinkov. Párty v havajskom štýle ma pokračovať aj po vyhodnotení súťaže pri Apreski Bare až do ukončenia večerného lyžovania.

Skvelá marcová lyžovačka

Svahy sú prázdnejšie, parkoviská majú aj voľné miesta, skipasy lacnejšie  a pritom služby pre lyžiarov rovnako kvalitné ako počas zimnej sezóny. To sú hlavné výhody jarného lyžovania na Dedovke. Len od počasia závisí, ako dlho to bude fungovať. Ale kým je na svahoch sneh, využime ho!

Detská lyžiarska škôlka Snehové kráľovstvo, Dedovka, snowparadise, , Velka Raca

Popri upravovaných lyžiarskych svahoch pre lyžiarov, naďalej funguje aj detská lyžiarska škôlka Snehové kráľovstvo. Nachádza sa v časti Dedovka, medzi zjazdovkami Košariská 1 a Košariská 2. Deťom v nej slúži dopravný pás, dva detské lanové vleky a prekážková dráha s rozprávkovými figúrkami. Otvorená je vždy počas denného lyžovania a prevádzky lanovky Dedovka – od 8.30 do 16. hodiny. Škôlka slúži na výučbu lyžovania pre deti do 11,99 rokov. Medzi usilovných adeptov lyžovania v škôlke pravidelne prichádza maskot Macko Račko a jeho kamarátka Marguška.

www.snowparadise.sk