Navštívte zaujímavé expozície v Oravskej galérii


4558   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Oravskej galérii, Julian Hajduk Brown

Čas prázdnin a dovoleniek je v plnom prúde, dávame vám do pozornosti expozície, výstavy a podujatia, ktoré na vás čakajú v Oravskej galérii. Je to príležitosť oddýchnuť si a potešiť sa zaujímavou tvorbou.

Jedinečná oravská ponuka v Oravskej galérii

Oravskej galérii

Nepremeškajte prehliadku expozícií tradičného ľudového umenia zo zbierok Oravskej galérie na Slanickom ostrove umenia spojenú s vyhliadkovou plavbou loďou OG-SLANICA po najväčšej vodnej nádrži na Slovensku – Oravskej priehrade. V Galérii Márie Medveckej v Tvrdošíne si okrem diel maliarky Márie Medveckej, môžete pozrieť aj výstavu Ernesta Zmetáka zo zbierok galérie.V Župnom dome v Dolnom Kubíne môžete zrelaxovať pri prehliadke piatich stálych expozícií a aktuálnych výstavách Juliany Mrvovej a New Glass Folder – prezentujúcu jedenástich umelcov.

Oravskej galérii, Juliana Mrvova

Juliana Mrvová

New Glass Folder

New Glass Folder

Neprehliadnite: Otvorenie letnej sezóny na Slanickom ostrove umenia

Výstava päťročného výtvarníka

Oravskej galérii, Julian Hajduk Brown

Mimoriadny pôžitok iste poskytne návštevníkom výstava päťročného Juliana Hajduka Browna s názvom Mimozemské mesto mojej mysle. Jeho práce v sebe spájajú hravosť a fantáziu detskej duše s výrazným talentom. Malý “majster” sa narodil na Novom Zélande, žije vo Veľkej Británii, ale jeho maminka je rodáčka z Dolného Kubína. Vernisáž výstavy za účasti malého autora bude v piatok 9. augusta 2019 o 15.30 hodine a bude prístupná až do konca septembra 2019.

www.oravskagaleria.sk