Osviežujúce leto v Bratislave

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Bratislave

Zbožňujete vodu, slnko, pláže a chladený nápoj v ruke? Atmosféru leta a dovolenky je jednoduché zažiť aj v hlavnom meste. Stačí zájsť na tie správne miesta. Plavba loďou po Dunaji, rafting, mestské pláže s barmi a bohatým programom, to je len časť zážitkov, ktoré sa v lete oplatí vyskúšať v Bratislave.

Adrenalín aj romantika na Dunaji

Bratislave

Ak sa chcete zabaviť, prípadne svoj výlet okoreniť trochou adrenalínu, vyskúšajte párty loď alebo rýchločln. Užijete si tak výhľad na vysvietenú siluetu hlavného mesta s Bratislavským hradom, Dómom Sv. Martina, historickým nábrežím či modernou Euroveou. Pre romantické duše je spestrením plavba v kabrio lodi s pohárikom sektu. Tých, ktorí radi spájajú zážitky s umením alebo históriou, poteší plavba k hradu Devín alebo k jedinečnej galérii Danubiana na polostrove. Okrem diel od svetových autorov tu nájdete kaviareň s unikátnym výhľadom na rieku.

Piesok, plavky, pohoda

Bratislave

Ideálne miesto na oddych pri nábreží Dunaja je obľúbená Mágio pláž na Tyršovom nábreží v Bratislave v blízkosti Sadu Janka Kráľa. Magio pláž prináša do mesta spojenie zábavy a oddychu. Nájdete tu bohatý kultúrny program, gastro špeciality, športové aktivity ako futbal či plážový volejbal a WiFi zadarmo.

Bratislave

Neprehliadnite: Umelecký sklár Ján Zoričák v Danubiane

Na Magio pláži vás čaká aj kino pod holým nebom s nezabudnuteľným výhľadom na hrad a mesto. Západ slnka si tak môžete užiť v pohodlí piesočnej pláže, plynúceho Dunaja a so skvelým drinkom v ruke.

Divoké zážitky na vode

Bratislave

Športom a letnou atmosférou to žije aj v areáli Divoká voda v Čunove, ktorý je vzdialený krátku jazdu autom či autobusom od centra Bratislavy. V rámci dvoch vodných kanálov v starom koryte Dunaja máte možnosť vyskúšať rafting, vodné skútre, jazdu na kajaku či vodné lyže. To však nie je všetko, areál ponúka aj surfovú vlnu – jedinú svojho druhu v Európe. 

Bratislave

Letné zážitky si môžete vychutnať naplno s oficiálnou turistickou kartou Bratislava CARD City & Region, ktorá vám za výhodnú cenu umožňuje spoznať a zažiť to najlepšie, čo mesto Bratislava a región ponúkajú. Viac letných zážitkov nájdete na www.visitbratislava.com

Bratislave

Foto: BTB