Oveska – zdravá a ľahko dostupná desiata z mlieka a ovsených zŕn na každý deň


3564   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Oveska čokoláda

Nemáte čas na raňajky alebo si v priebehu hektického dňa nestíhate pripraviť desiatu? Oveska je novinka z Mliekarne Kunín a môžete si ju dať kedykoľvek počas dňa. Doplníte si tak potrebnú energiu, ktorá vám vďaka obsahu ovsených zŕn vydrží ešte dlhšie. Oveska poteší všetkých milovníkov čistých mliečnych chutí, ale aj tých, ktorí uprednostňujú ochutené mliečne výrobky. K dispozícii je v klasickej verzii len s ovsenými zrnami, ale aj vo variáciách s jablkom a so škoricou či s čokoládou.  

Oveska, ktorá výborne chutí, je výborný tip na neskoré raňajky alebo bohatú desiatu. Vyrába sa z mlieka a ovsených zŕn. Je prvým chladeným produktom v praktickom balení na slovenskom trhu, ktorý vzniká z poctivých surovín, ako sú kvalitné české mlieko, vybrané ovsené zrná a inulín, teda čakanková vláknina pomáhajúca správnemu tráveniu. Vďaka svojmu zloženiu predstavuje ľahko dostupnú, zároveň však hodnotnú pochutinu, ktorá zaženie hlad a zasýti vás na dlhší čas.

Oveska Všechny Varianty

Oveska – všetky chute na každý deň

Neprehliadnite:
Budúcnosť je tu: aquaponické systémy pestovania mikrozeleniny.
Zdravie pre ľudí, zdravie pre Zem

Oveska je určená napríklad všetkým, ktorí presadzujú aktívny a zdravý životný štýl. Odporúčame napríklad mamičkám, ktoré nemajú v každodennom zhone čas spomaliť. Ale aj študentom, ktorí chcú pri učení rýchlo načerpať nové sily. Poteší tiež tých, ktorí dbajú na svoj jedálny lístok, no zároveň si chcú dobre pochutnať.

Vyskúšajte túto aktuálnu zdravú novinku s chuťou ovsených zŕn a mlieka alebo jeden z dvoch ochutených variantov: jemnú krémovú variáciu s čokoládou či osviežujúcu kombináciu jablka so škoricou.

Oveska Jablko so škoricou

Oveska – Jablko so škoricou chutí výborne…

Oveska z Mliekarne Kunín je k dispozícii v sieti obchodov BILLA, COOP a CBA po celom Slovensku. Odporúčaná predajná cena je 0,79 €.

Viac na: www.mlekarna-kunin.sk


TagsGastro