Pečieme s láskou aj v roku 2021! Nový kalendár obsahuje 12 originálnych sladkých receptov


6406   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Pečieme s láskou aj v roku 2021! Nový kalendár obsahuje 12 originálnych sladkých receptov, stolni kalendar Dr Oetker 2021

Inšpirujte sa láskou k pečeniu a doplňte si svoju zbierku receptov o nový kalendár Dr. Oetker – Pečieme s láskou 2021. Vďaka 12 originálnym sladkým receptom si môžete spraviť zo všedného dňa výnimočnú príležitosť počas celého roka. Ktoré recepty sa stanú vašimi obľúbenými?

Kalendár, vďaka ktorému vyčarujete jedinečné okamihy

Doprajte si spoločný čas s rodinou a inšpirujte sa každý mesiac k sladkému pečeniu exkluzívnymi receptami z kalendára Dr. Oetker – Pečieme s láskou 2021. Okrem tradičného nástenného kalendára sa môžete tešiť aj na praktický stolový variant s receptom navyše! Všetky recepty sú starostlivo vybrané a vyskúšané odborníkmi v skúšobnej kuchyni Dr. Oetker tak, aby ich hravo zvládol pripraviť každý člen rodiny.

Pečieme s láskou aj v roku 2021! Nový kalendár obsahuje 12 originálnych sladkých receptov, Dr Oetker NASTENNY KALENDAR 2021

Neprehliadnite:
Dr. Oetker predstavuje svoje „čierne zlato“ – kakao, ktoré opantá vaše zmysly! Jeho chuti neodoláte

Vaše najobľúbenejšie dezerty môžete vďaka jemnému naznačeniu línie nožničiek ľahko vystrihnúť a založiť do šanóna pre ďalšie použitie. Neváhajte a prekvapte seba alebo svojich blízkych týmto praktickým kalendárom plným výnimočných receptov a krásnych fotografií, ktorý bude celý rok pastvou nielen pre oči, ale aj pre vaše chuťové poháriky.

Prajeme Vám množstvo zábavy v kuchyni, krásne chvíle s rodinou a dobrú chuť po celý rok 2021!

Kalendár Pečieme s láskou 2021 si zakúpite cez eshop.oetker.sk

Cena kalendára „Pečieme s láskou“ 2021 od Dr. Oetker: 6,49

Cena kalendára „Pečieme s láskou“ 2021 pre členov Klubu priateľov Dr. Oetker: 4,99 €


TagsGastro