Dr. Oetker predstavuje svoje „čierne zlato“ – kakao, ktoré opantá vaše zmysly! Jeho chuti neodoláte


7387   -   2
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Predstavujeme vám „čierne zlato“ od Dr. Oetker, kakao opantá vaše zmysly

Zažite čarovné okamihy vďaka kakaovej koncepcii podľa želania a požiadaviek spotrebiteľov. Z nich až 58 % považuje farbu kakaa za kritérium vnímania jeho kvality – „čím je kakao tmavšie, tým je lepšie“.* Dr. Oetker, špecialista na kakao, preto prichádza s unikátnou novinkou v limitovanej vianočnej edícii – Čierne kakao. Vďaka svojej vysokej kvalite, intenzívnej čiernej farbe a horkej čokoládovej chuti opantá všetky vaše zmysly! Kakao je závislosť, kvôli ktorej nemusíte mať žiadne výčitky.  

Ponorte sa s nami do čarovného sveta kakaa a spoznajte komplexný kakaový sortiment od  Dr. Oetker.

Čierna bude v kurze!

Ozvláštnite kakaové recepty vďaka čiernemu zlatu z ďalekej západnej Afriky! Exkluzívna NOVINKA v limitovanej vianočnej edícii – Čierne kakao Dr. Oetker vás očarí svojou vysokou kvalitou, intenzívnou čiernou farbou bez pridaného farbiva a špecifickým chuťovým profilom, ktorý je zachovaný vďaka tradičnej úprave kakaových bôbov. Obsahuje 10 % kakaového masla a je so zníženým obsahom tuku.

chlebicek-nacierno, cierne kakao, DR Oetker

Predstavujeme vám „čierne zlato“ od Dr. Oetker, kakao opantá vaše zmysly! Dr Oetker Cierne kakao

Odporúčaná maloobchodná cena Čierne kakao Dr. Oetker 70 g: 1,95 – 1,99 €

Túto kakaovú špecialitu oceníte predovšetkým pri príprave extra tmavých domácich sušienok, čiernych brownies či pečiva. Čierne kakao Dr. Oetker si vás získa aj svojím moderným dizajnovým obalom s užitočným receptom na vnútornej strane obalu na Black & white sušienky či QR kódom, vďaka ktorému sa rýchlo presuniete k receptom alebo informáciám o kakau.

Neprehliadnite:
Dr. Oetker zvyšuje kvalitu a modernizuje obľúbený rad pudingov. Na trh prichádza novinka so sviežou príchuťou!

Neváhajte a ohúrte svojich najbližších na narodeninovej oslave, halloweenskej party či pri sviatočnom stole s dobrotami v netradičnom, originálnom prevedení!

Tradícia je dôležitá

Holandské kakao spája v sebe prvotriednu kvalitu, lahodnú chuť a tradíciu! Pri úprave kakaa tradičným spôsobom získava prášok krásnu tmavú farbu a príjemnú čokoládovú chuť. Siahnite po Holandskom kakau Dr. Oetker, ktoré obsahuje 10 % kakaového masla a využite ho pri pečení, príprave dezertov a krémov, na posypanie sladkých jedál alebo do nápojov. Vaše srdce si získa aj nový, moderný dizajn s novým receptom na vnútornej strane obalu na neodolateľný Kakaový cheesecake či QR kód, vďaka ktorému sa rýchlo presuniete k receptom alebo zaujímavým informáciám o kakau.

Banánové rezy, Dr Oetker holandske kakao

Dr Oetker Holandske kakao, Predstavujeme vám „čierne zlato“ od Dr. Oetker, kakao opantá vaše zmysly!

Odporúčaná maloobchodná cena Holandské kakao Dr. Oetker 100 g: 1,45 – 1,49 €

Jedinečná špecialita priamo z prírody

Prírodné kakao Dr. Oetker je jedinečnou špecialitou, ktorá si zachováva prirodzenú a plnú kakaovú chuť i vôňu. Ide o 100 % kakao, ktoré neprešlo procesom alkalizácie, a preto si zachováva dôležité vlastnosti kakaových bôbov v podobe vyššieho obsahu cenných antioxidantov. Prírodné kakao je charakteristické bledšou farbou v porovnaní s holandským kakaom a má prirodzene nižšiu hodnotu pH. Oceníte aj nový moderný dizajn, originálny recept priamo na vnútornej strane obalu na Kakaové cookies či QR kód, vďaka ktorému sa rýchlo presuniete k receptom alebo zaujímavým informáciám o kakau.

Jablková torta s mascarpone, Dr Oetker prirodne kakao

Dr Oetker Prirodne kakao, Predstavujeme vám „čierne zlato“ od Dr. Oetker, kakao opantá vaše zmysly!

Odporúčaná maloobchodná cena Prírodné kakao Dr. Oetker 100 g: 1,95 – 1,99 €

Používanie kakaa a rozširovanie poznatkov o tomto jedinečnom produkte Dr. Oetker podporuje kontinuálne a dlhodobo aj prostredníctvom širokej databázy receptov. Ešte viac informácií o kakau môžete nájsť na stránke

www.oetker.sk


TagsGastro