September praje filmovým zážitkom. V Cinema City sa dá bezpečne kinovať vo formátoch SUPERSCREEN a 4DX


2215   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
CINEMA CITY

V Cinema City sa dočkáme očakávaných filmových premiér. Nebude chýbať napríklad After: Tajomstvo, marvelovka Shang Chi: Legenda o desiatich prsteňoch, animovaný príbeh Baby šéf: Rodinný podnik či tajný agent James Bond v akčnom filme Nie je čas zomrieť. Na svoje si prídu všetky romantické duše, milovníci akčných filmov a ukrátení nebudú ani najmenší diváci. Stačí si len vybrať z bohatej septembrovej ponuky. Vitajte v Cinema City!

Septembrové kinozážitky odštartujeme pokračovaním série After. Fanušíkovia romantiky sa môžu tešiť a vychutnať si premietanie všetkých troch častí na After: Maratón. Fenomén s názvom After sa zrodil na internete, kde autorka Anna Todd začala písať príbeh lásky slušného dievčaťa Tessy a „zlého chlapca“ Hardina.

Knižné bestsellery na filmovom plátne

Z kníh sa stali bestsellery a z filmov kinohity. Dnes má sága After milióny čitateľov a divákov po celom svete. Prvé dva sfilmované diely mali obrovský úspech aj v slovenských kinách. Nové filmové pokračovanie s názvom After: Tajomstvo sľubuje nečakané odhalenia o rodinách Tessy i Hardina a tvrdý boj o budúcnosť ich vzťahu. Tessin život sa rozpadáva. Vie, že Hardin ju miluje a urobí všetko preto, aby ju chránil, lenže niekoho ľúbiť a dokázať s ním žiť nie je to isté. Tessu vyčerpáva nekonečný kruh záchvatov žiarlivosti, nepredvídateľného hnevu a odpúšťania. Silu jej citu k Hardinovi už nikdy neprekoná iný muž, žiaden iný bozk jej neposkytne toľko radosti ako Hardinov. Stojí však neskrotná vášeň medzi nimi za ten nekonečný boj? Kedysi im na prekonanie problémov stačilo, že jeden druhého ľúbia. Ak sa však Tessa rozhodne poslúchnuť hlas svojho srdca, bude to znamenať… koniec? Maratón romantickej ságy si môžete pozrieť už 1. septembra v Cinema City.

After tajomstvo Cinema City, lexikon, kultúra

Neprehliadnite:
Sestry z Titanicu – strhujúci román na pozadí lodnej katastrofy, ktorá neprestáva fascinovať

Desať prsteňov

Filmová novinka, ktorá poteší všetkých fanúšikov marvelovského univerza: Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch prináša do sveta Marvelu prvého čínskeho superhrdinu. Snímka rozpráva príbeh bojovníka a asasína, ktorý žije normálnym životom až pokiaľ ho nedostihne jeho minulosť. Shang-Chi je zrazu nútený konfrontovať sa so svojou minulosťou a organizáciou, ktorá sa nazýva Desať prsteňov. Ako to už býva zvykom, aj 25. film spoločnosti Marvel sa inšpiroval komiksovou predlohou. Akčnú novinku si môžete vychutnať od 2. septembra aj v kinosále 4DX v Cinema City Aupark.

Shang-Chi Cinema City, kultúra, lexikon,

Tereza, jedine Tereza…

Tak ako každý mesiac, aj v septembri si budú môcť pohodovo užiť dámy svoj večer na Ladies Movie Night s premiérou českej romantickej komédie Jedine Tereza. Boj o lásku môže byť niekedy neuveriteľne náročný. Hlavne ak vám život dáva jednu facku za druhou. Tomáš s Terezou prežívajú lásku ako z učebnice. Iskra medzi nimi preskočila už na strednej škole, kde sa spoznali. Po vysokej spolu zostali v Prahe, meteorológ Tomáš získal skvelú prácu televízneho moderátora počasia a Tereza sa zas snaží rozbehnúť predaj a výrobu ručne šitých topánok. Na Štedrý deň Tereza pristihne polonahého Tomáša v zdanlivo chúlostivej situácii s populárnou televíznou moderátorkou. Aké pokračovanie bude mať príbeh lásky Terezy a Tomáša sa dozviete na Ladies Movie Night 7. septembra v Cinema City Eurovea alebo od 9. septembra vo všetkých kinách Cinema City.

Cinema City Tereza, kultúra , lexikon

Návrat v čase v pamätnom koncerte

Oasis Knebworth 1996 prinesie na plátna kín príbeh víkendu 10. a 11. augusta 1996, keď sa v Knebworth parku zišlo 250 tis. mladých fanúšikov kapely Oasis, aby videli dve prelomové show, ktoré tvorili dejiny. Vstupenky na tieto koncerty boli vypredané behom jediného dňa. Show sa odohrávali v dobe, keď sa Veľká Británia pomaly spamätávala z obdobia hospodárskeho prepadu. Príbeh tohto víkendu a špeciálny vzťah medzi Oasis a ich fanúšikmi je vyrozprávaný z pohľadu divákov, ktorí koncerty navštívili. Pridané sú rozhovory s členmi kapely a organizátormi. Režisér Jake Scott tak vytvoril vynikajúcu filmovú oslavu jedného z najdôležitejších koncertov za posledných 25 rokov. Koncerty v Knebworthe obsahujú skladky od začiatku do konca éry Oasis, vrátane hitov Champagne Supernova, Wonderwall či Don’t Look Back In Anger, ktoré sa stali vrcholom kariéry tejto kapely a symbolom danej generácie. Atmosféru koncertov, ktoré vás vrátia späť v čase, si môžete užiť od 23. septembra vo všetkých kinách Cinema City.

Cinema City Oasis, kultúra, lexikon

Ešte nie je čas…

V akčnom filme Nie je čas zomrieť sa opäť stretávame s tajným agentom Jamesom Bondom. Ten si po odchode z aktívnej služby užíva pokojný život na Jamajke. Jeho pokoj však naruší starý priateľ Felix Leiter zo CIA, ktorý ho požiada o pomoc. Záchranná misia, pri ktorej musia oslobodiť unesených vedcov sa však ukáže byť oveľa zradnejšia, ako očakávali. Bond príde na stopu tajomnému zloduchovi, ktorý je vyzbrojený nebezpečnou novou technológiou. Ako dopadne ďalšia z náročných misií tohto tajného agenta sa dozviete od 30. septembra. Film si môžete vychutnať aj vo formátoch SUPERSCREEN alebo sa ponoriť do deja filmu a stať sa súčasťou príbehu v 4DX.

Cinema City Nie je čas zomrieť, kultúra, leikon, kino

Aktuálne si pri vstupe do kina nepotrebujete urobiť test ani predložiť potvrdenie o očkovaní. Bezpečnosť zákazníkov je v Cinema City prvoradá. Zoznam aktuálnych nariadení a opatrení v Cinema City nájdete tu.