Šmolkovia – Magický svet je zábavný raj detí v Bratislave. Detský svet je otvorený aj počas májových dní!

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Šmolkovia - Magický svet

Šmolkovia – Magický svet v Bratislave! Najpopulárnejšie európske komiksové postavičky Šmolkovia sa v Sport Mall v bratislavskom Lamači už pár mesiacov tešia veľkému obdivu. Ak ste tam ešte neboli, naplánujte si návštevu Šmolkovskej dedinky na voľné májové dni. Organizátori pripravili nové zábavné aktivity a súťaže, pri ktorých sa s deťmi zasmejete, zahráte a niečo nové sa naučíte. 

Pozvánka pre malých i veľkých…

 „Šmolkovská dedinka denne víta nielen rodičov a ich ratolesti, ale aj skupiny detí zo škôlok a škôl, ktoré u nás môžu stráviť dopoludnie plné zábavy a edukácie. A to všetko v prítomnosti živých Šmolkov, ktorí sú u nás každý deň. Stretnete tak Šmolinku, Šmolka či Tatka Šmolka. Rovnako u nás zostávajú v platnosti aj cenovo zvýhodnené „happy hour vstupenky”, pri ktorých môžete od pondelka do štvrtka, nie však v štátne sviatky medzi 10:00 až 12:00 navštíviť park za zvýhodnenú cenu 10 eur. A s radosťou môžem prezradiť, že spolu s celým tímom Šmolkov pripravujeme nové vonkajšie atrakcie na celé leto,” hovorí Zuzana Benediktová, za organizačný tím JVS GROUP.

Šmolkovia - Magický svet


Šmolkovský čarovný les

Ponúka množstvo objavov a interaktívnych dobrodružstiev. Deti zistia, ktorému zo Šmolkov sa najviac podobajú a naučia sa hovoriť šmolkovskou rečou. „Je to miesto, kde sa budú baviť všetci členovia rodiny od najmenších až po najväčších. Pripravili sme nové zábavné aktivity a súťaže v našej Šmolkovskej herni, ktorá je na prvom poschodí. Deti si užijú okrem skákacích hradov a virtuálnej reality, aj závodenie autíčok či súťaže o najrýchlejšieho koníka. Program aktivít nájdete na našej webovej stránke,” pozýva všetkých  Zuzana Benediktová.
 

Neprehliadnite: 

vzdelávanie detí

Vzdelávanie  je kľúč v boji proti nenávisti.
Ako učiť deti k tolerancii, empatii a vzájomnému rešpektu? 


Zábavný park si užívajú viaceré osobnosti s deťmi

Do Sport Mall na Hodonínskej ulici už zavítali napríklad speváci Peter Cmorík a Robo Papp. Viackrát bola Šmolkami očarená aj herečka Milena Minichová:„Mne sa výstava veľmi páči. Je to kreatívne a zároveň aj edukatívne. Deti sa pri Šmolkoch môžu zamyslieť nad životným prostredím, a zároveň sa interaktívne zapojiť. Páči sa mi, že deti v Šmolkovskej dedinke nie sú len pasívne, ale musia aj premýšľať, aj niečo nájsť a k niečomu sa dopracovať. Mojim deťom sa tu páči a boli sme tu už niekoľkokrát. Úžasná je virtuálna realita, deti boli nadšené. Ale vyskúšala som si to aj ja, keď som sedela na bocianovi a letela prekrásnou krajinou. Bolo to fantastické,“ nešetrila obľúbená herečka chválou.

Šmolkovia - Magický svet


Šmolkovia Magický svet prináša nielen zábavu, ale aj poznanie

Poslaním celého parku je inšpirovať deti k ochrane životného prostredia. Organizátor pripravil  vzdelávací program pre školské triedy. Deti sa zábavnou formou dozvedia o dôležitosti ochrany prírody, klimatickej zmene, ale aj podrobnosti o živote v našom lese. Zábavno-vzdelávací park Šmolkovia – Magický svet pomáha učiteľom hovoriť s deťmi o dôležitých témach jednoduchým spôsobom a nadchnúť ich zamyslieť sa nad ochranou prírody. 

Šmolkovia - Magický svet


Doprajte svojim deťom zážitky, na ktoré nezabudnú. Roztomilé modré rozprávkové postavičky pozývajú deti i dospelých priamo do svojich hubových domčekov, kam sa zmestí celá rodina. (NK)

Vstupenky v predaji v sieti Ticketportal na www.ticketportal.sk/event/Smolkovia-Magicky-svet a priamo na mieste.

Všetky informácie  a otváracie hodiny nájdete na: www.smolkoviabratislava.sk