Technologická novinka pre nedočkavých. Kedy uvedie Apple na trh nový iPhone 11?


6826   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Apple iPhone 11

Predaje iPhonov klesli o 12% a stále viac ľudí rozmýšľa o prechode z iPhonu na android. Ak si chce Apple udržať verných zákazníkov a získať nových, iPhone 11 musí byť niečo extra. Spoločnosť Apple zatiaľ neuviedla termín ani neposlala pozvánky na žiaden event. Dátum sa však dá predpovedať.

Podľa údajov z posledných rokov predpokladáme, že Apple svoje nové modely a verzie iPhonu 11 predstaví 10. septembra 2019. Ako sme na to prišli? Podľa údajov z posledných siedmich rokov vieme, že predstavenie iPhonu závisí od dátumu Sviatku práce. V Amerike sa tento sviatok oslavuje prvý pondelok v septembri, čo tento rok vychádza na 2. september. Apple by nám mal nový iPhone ukázať nasledujúci týždeň po Sviatku práce v utorok alebo stredu. A keďže vieme, aké udalosti sa spájajú s 11. septembrom, my sme sa rozhodli staviť na 10.9.2019.

Neprehliadnite: 5 najlepších dovolenkových aplikácií

Posledných sedem rokov bol iPhone uvedený na trh vždy v piatok tretieho septembrového týždňa. iPhone 11 by sa mal podľa tohto pravidla začať predávať už 20. 9. S uvedením nového modelu môžeme v kamenných predajniach a na e-shopoch očakávať rozšírenie ponuky o ochranné sklá a obaly na mobil pre iPhone 11. Ostatné modely iPhonov, majú svoj vlastný čas, kedy sú uvedené na trh. Očakávame však, že tak ako to bolo minulý rok s iPhonom XR, aj iPhone 11R sa bude dať kúpiť už v októbri 2019.

Apple iPhone 11

Zdroj: Bigstock

Dizajn nového modelu by sa mal podobať na predchádzajúce generácie. Vylepšenie prinesie väčšia batéria a dvojitá kamera, vďaka ktorej budú fotky ešte kvalitnejšie. Čítačka odtlačku prsta priamo na obrazovke, ktorej predstavenie v septembri 2019 očakáva veľa ľudí, bude pravdepodobne až súčasťou ďalšej generácie iPhonov.

Všetkým nadšencom elektroniky odporúčame predstavenie nového modelu sledovať a objaviť tak novinky z dielne Apple. Či sú naše predpoklady správne a nový iPhone 11 bude naozaj predstavený práve 10. 9. 2019, zistíme už budúci mesiac.