Čarovné, bezstarostné a pritom tradičné Vianoce v údolí minerálnych prameňov na severnom Spiši


3551   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Hotel SOREA ĽUBOVŇA, vianoce na severnom Spiši

Hotel SOREA ĽUBOVŇA leží na severnom Spiši v malebnej doline Ľubovnianskych kúpeľov, na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov. Len 7 km od mesta Stará Ľubovňa. Región patrí ku klimaticky najčistejším oblastiam strednej Európy. Hotel pripravil pre svojich hostí aj tento rok čarovné Vianoce s autentickou štedrou večerou, regionálnymi zvykmi, polnočnou svätou omšou, vianočným koncertom a nakoniec i zábavou pri živej hudbe. Šesťdňové vianočné pobyty pre rodiny majú už tu svoju tradíciu, nechýbajú po celý čas ani vianočné piesne a koledy. Dovolenka na Spiši je vždy plná inšpirácií a zážitkov.

Hotel SOREA ĽUBOVŇA, Lyžovačka

Ideálne na vianočné stretnutie rodín

Ľubovniansky hotel poskytuje skvelé zázemie na vianočné stretnutie veľkých rodín, roztrúsených po celom Slovensku i v zahraničí. Tu sa zídu pri spoločnej štedrej večeri súrodenci so svojimi rodinkami s malými deťmi a ich rodičia tu vidia pokope všetky deti a tešia sa z vnúčat (v malom panelákovom byte by sa takto pohodlne ani nemohli stretnúť…). Po celé dni sa potom môžu rodičia i starí rodičia s drobcami zabávať na lyžiarskych svahoch, alebo sa len tak prechádzať v krásnej spišskej prírode.

Hotel SOREA ĽUBOVŇA, vianoce na severnom Spiši

K dispozícii je aj krytý bazén, sauny a aj relaxačné procedúry. Ak budú tento rok biele Vianoce, dá sa hneď pri hoteli lyžovať. Nachádzajú sa tu 4 lyžiarske vleky s celkovou dĺžkou zjazdových tratí 2 400 m rôznej náročnosti. Časť svahu je umelo zasnežovaná a osvetlená pre večerné lyžovanie. V stredisku poskytuje služby lyžiarska škola, lyžiarska škôlka, požičovňa športových potrieb, ski servis a škola snowboardingu.

Neprehliadnite: Čarovná jeseň už spieva svoju pieseň

Ak by náhodou snehová prikrývka chýbala, netreba smútiť: údolie je ideálne na cykloturistiku i na turistiku. Je tu v okolí vyše 260 km vyznačených turistických chodníkov v nádhernom lesnom prostredí. Celkom blízko sa nachádza i lákavé múzeum na Ľubovnianskom hrade s mimoriadne atraktívnymi expozíciami.

Hotel SOREA ĽUBOVŇA, vianoce na severnom Spiši

Ak si raz veľká rodina zorganizuje takéto bezstarostné Vianoce, už si ich inak ani nebude vedieť predstaviť.

Ubytovacie služby ústretové k deťom

Hotel ** SOREA ĽUBOVŇA s ubytovacou kapacitou vyše 600 lôžok poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených apartmánoch, rodinných izbách, jedno- a dvojlôžkových izbách s balkónom a možnosťou prístelky, ktoré sú štandardne vybavené. Rodinám s malými deťmi ponúka možnosť zapožičania detskej postieľky. Dostupnosť všetkých hotelových priestorov je riešená bezbariérovo, takže hotel je prispôsobený pre poskytovanie služieb hosťom s detským kočiarikom aj imobilným návštevníkom. V hoteli je možné ubytovať sa aj so psom.

Hotel SOREA ĽUBOVŇA, Vianoce Na Severnom Spiši, Gastro

Gastronomické služby

Širokú ponuku kvalitných jedál a nápojov poskytujú 2 hotelové reštaurácie, príjemné posedenie a dobrú zábavu ponúka denný bar, nočný bar i kaviareň. Spoločenskému vyžitiu slúži aj viacero klubových miestností a čitární. Pre organizovanie spoločenských podujatí, kongresov, konferencií, seminárov a školení sú k dispozícii veľká kongresová sála, spoločenská sála a 5 salónikov.

Doplnkové služby a ďalšie aktivity hotela

V hotelovom wellness centre je k dispozícii krytý bazén, fínska sauna, infrasauna, perličkový kúpeľ s chromoterapiou, morský aerosólový kúpeľ, rôzne druhy masáží. Zábalové terapie (rašelinový zábal, zábal zo včelieho vosku, bylinný detoxikačný zábal, čokoládový, parafínový, kokosový, konopný, levanduľový zábal a zábal z ajurvedskými bylinkami). Športovcov poteší viacúčelový športový areál (tenis, volejbal, basketbal, minifutbal), petang, stolný tenis, biliard, úschovňa a požičovňa športových potrieb a horských bicyklov. Pre deti je k dispozícii detský kútik, v lete ihrisko s preliezkami a trampolína. Hoteloví hostia majú k dispozícii neplatené parkovisko priamo pred hotelom.

Hotel SOREA ĽUBOVŇA, Vianoce Na Severnom Spiši, Wellness

Hotel pravidelne organizuje kultúrne a spoločenské programy, posedenie pri ľudovej hudbe, diskotéky, besiedky. Vo vybraných termínoch aj fakultatívne výlety so sprievodcom do blízkeho i vzdialenejšieho okolia – Poľsko, Vysoké Tatry, Ľubovniansky hrad a mesto Stará Ľubovňa, Bardejov či Litmanová.

Hotel SOREA ĽUBOVŇA

Spoločnosť SOREA už 26 rokov prináša tie najzaujímavejšie ponuky dovoleniek a relaxu na Slovensku! Vo svojich 11 hoteloch umiestnených v najkrajších lokalitách Vysokých Tatier, Nízkych Tatier, v Ľubovnianskych kúpeľoch a v Bratislave dokáže uspokojiť najširší okruh záujemcov každej vekovej kategórie a v každom ročnom období. Celoročne pripravujeme okrem pobytových programov, ako sú rodinné rekreácie, seniorské pobyty, lyžovačky, športové sústredenia, školy v prírode, kongresy, semináre, školenia, aj zaujímavé produkty pre svojich návštevníkov zamerané na wellness, oddych, relax a regeneráciu.

www.sorea.sk